Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM]Husiek i jego mody - poszukuję.


Crasher001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc tak. Jak pewnie większość z was ogląda znanego osobnika o nicku: Husiek.

Wiecie może czy gdzieś są podane mody które obecnie używa ? Może mówił w jakimś filmiku czy opisywał to gdzieś.

Głównie chodzi o filmiki typu:

http://www.youtube.com/watch?v=n4JWDgQUeXw&feature=plcp

 

Zawsze na początku gdy chodzi po domu i widać różne ciekawe rzeczy. Min. te odkrycia czy nie wiem jak to nazwać. :)

Kryształy etc. Niebieskie drzewka, balon służący do latania. Crafting który od razu pokazuje nam co możemy zrobić z materiałów które mamy ze sobą. Słyszałem coś o Laboratorium ( może to też w skrócie jest główna część tego moda )

 

Jeśli oglądacie go i wiecie z jakich modów korzysta to proszę o podawanie ich w tym temacie. Nie musicie podawać wszystkiego. Jeśli zauważycie coś znanego i podacie choćby jeden mod od osoby to też będę ucieszony. :)

Głównie interesują mnie te rzeczy które w skrócie wymieniałem wyżej ( pogrubiłem je :P ).

 

Tego akurat używa większość osób, ale też chcę zapytać o tą Mini jak i zarazem dużą Mapkę terenu + oznaczenie gdzie znajduje się nasz dom. ( Proszę o nazwę tego moda )

 

Podawajcie nazwy czego wiecie, liczę na pomoc. :)

E9mwj60.png
Opublikowano

Te mody , które masz w niawiasie pogrubionym pismem to : ThamCraft2,Airship i craftingtable III . Z tego co wiem Husiek korzysta z paczki modyfikacji (modpacka) zwanego Yogbox . Masz premium? Jeżeli tak to ci pomogę bo only premium do yogboxa

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Thaumcraft - odkrycia, niebieskie drzewa, kryształy itp...

Equivalent Exchange - sakiewki, amulety

Timber Mod - drzewo od razu się "zawala"

Hot Airs Ballon(tego nie jestem pewny w 100%) - mod na balon

Twilight Forest - inny świat

Mo's Creatures - zwierzęta, moby inne itp...

Rei'S Minimap - minimapka z oznaczeniami

Crafting Table III(chyba jest kilka wersji tego modu nie mam 100% pewności) - mod na ten crafting

Crafting Guide - książeczka z przepisami na itemy

 

To kilka z nich, jak napiszesz o co chodzi w modzie to Ci napiszę jaki to.

Liczę na like^^

P.S. Z yogboxa on korzystał kiedyś, teraz sam tworzy paczkę;)

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

UP: Tak mam. :)

 

Wielkie dzięki, nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi.

Jeśli to wszystkie to bardzo dziękuję. Może jeszcze komuś coś wpadnie do głowy, ale mam nadzieję, że to wszystko. :P

E9mwj60.png
Opublikowano

Polecam Ci paczkę modyfikacji YouTuber'a "minecraftgplay".

Jest to o wiele lepsza paczka z modyfikacjami i jest ich więcej. :)

 

@down

niby tak, ale jest to coś o wiele lepszego, a ten yogbox się znudzi po paru dniach. ;P

Opublikowano

@upMasz racje , ale twoj post nic nie wnosi do tematu

@top Czy chcesz , żebym dał ci linka ? W nim jest pokazane jak wgrać Yogboxa

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Aha do tego Husiek na te wszystkie "żarcia" ma mod Pam's Harvest.

Do tego jeśli zainstalujesz yogbox'a to chyba będzie się crashować jeśli wszystkie mody Huśka wgrasz(chyba, że to któryś z moich modów go crashuje:D) bo mod RPG health przynajmniej tydzień temu mi crashował minecrafta w połączeniu z innymi:)

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

Tak jak już ktoś wspominał. :P

Czemu po połączeniu wszystkich modów podanych przez dziwnybot jest jednak Crash gry...

Ostatnio też to miałem gdy wgrywałem Herobrine i inne mody do tego.

Da się temu jakoś zaradzić ?

 

PS: Zainstaluję puki co YogBox.

Mody które zadziałały i nie robiły Crashu gry to:

Craft Guide

ReiMinimap

 

Aha... czyli teraz zainstalowałem YogBoxa i tak mam Crasha gry, świetnie -,-

E9mwj60.png
Opublikowano

Słuchaj, usuń folder .minecraft i zupdatuj sobie. Potem wchodzisz do .minecraft>bin>minecraft.jar i usuwasz META-INF. Następnie instalujesz tego YogBoxa. Tyle :)

Jak pomogłem to proszę o like :D

mca.png

Opublikowano

Wiesz. Po każdym Crashu gry usuwam .minecraft.jar.

 

Ale spróbuję jeszcze raz jeśli nalegasz. :P

 

EDIT: I dupa.. zrobiłem jak mówiłeś i YogBox nie działa...

E9mwj60.png
Opublikowano

jak ci nie działa Yogbox to polecam grać na gpacku v5. Też fajne mody. Postaraj się bardziej opisać swoj błąd to może pomogę

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Co tu opisywać.

Czemu tak na prawdę zawsze mi musi się trafić to, że nie mogę czegoś zrobić w grze...?

 

Po prostu YogBoxa wgrywam i po odpaleniu mam Crash gry.

A czemu tak na prawdę mam crasha po wgraniu modów pojedynczo ?

E9mwj60.png
Opublikowano

Osobno mody:

Usuń .minecraft

Sprawdź Meta-Inf w minecraft.jar

upewnij się,że jak instalujesz mody nie wsadzisz czegoś przypadkiem do jakiegoś folderu.

YogBox Installer

Sprawdź czy nie masz żadnych modów

Nie wgrywaj innych modów

Powód którego nie ma.

tyle, co może się zdarzyć, innych pomysłów nie mam :( .

Opublikowano

Teraz to mi już bardziej chodzi o wgrywanie modów pojedynczo...

Wgram ModLoadera od podstaw. Później ReiMiniMap - działa. Następnie CraftGuide - działa. Wgrywam CraftingTable III - crash...

 

Eh..

E9mwj60.png
Opublikowano

A wgrałeś modloadera MP, minecraft forge i audiomod?(ten ostatni przyda się przy następnych modach)

Bo bez modloaderamp i być może forge nie działa ten mod.

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

Crafting table III musisz wrzucić całe archiwum winrara do folderu mods w .minecraft a nie w minecraft.jar

KHA`ZIX!

Opublikowano

No dobra zaraz sprawdzę. ;)

 

EDIT:

Tak jak mówiliście mody a przynajmniej Crafting Table III o którym wspomnieliście nie działa po wgraniu do Mods.

 

Dodatkowo do ModLoadera dodałem AudioMod i ModLoader MP, ponieważ Minecraft Forge Crashował grę.

 

Dalej nic nie działa... już trochę bezradny jestem po tylu próbach, bo od 11 to robię i nic nie pomaga. <_<

E9mwj60.png
Opublikowano

Wgrałem paczkę modów od Wichu1993.

Są te najbardziej potrzebne czyli:

 

BuildCraft 3.1.5

ComputerCraft 1.33

CameraCraft

Mo'Creatures 3.6.2

Minechem v1

Equivalent Exchange 1.4.5.1

Red Power 2.0pr5b2

Forestry 1.4.8.3

IndustrialCraft2 1.95

Inv Tweaks 1.41b

Laser Mod 1.5

Portal Gun

RailCraft 5.3.3

Rei Minimap 3.2_04

Thaum Craft 2.1.6d

Twilight Forest 1.10.1

Wireless Redstone Chicken Bones Edition (WRCBE) 1.2.2

NEI 1.2.3

 

I teraz pytanko, bo w końcu to temat o Huśku. ;)

 

Z tymi modami powyżej nie zabraknie mi raczej tego co posiada Husiek ? Będę mieć w pełni Laboratorium ( do tworzenia ), kryształy, inne bronie ( te co niszczą od razu całe złoże np. węgla z tego co widziałem ), niebieskie drzewa. :P

 

Wiem tylko, że nie mogą tutaj wgrać OptiFine, bo nie jest kompatybilny z tymi modami.

 

Zależy mi jeszcze na Crafting Table III i Hot Air Balloons.

Jednak jak je wgrywam to mam Crasha, ale z samą paczką też da się grać w sumie. Jednak Balon + CT 3 przydaje się bardzo.

 

Jakieś rady do tego ?

E9mwj60.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...