Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] Szukam jakiegos drophacka lub fajnego moda na XenoxMT2


Ciup15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Szukam jakiegos fajnego dzialającego i sprawdzonego hacka/moda na serwer XenoxMT2 .. Mozecie rowniez napisac o jakims bugu . ; ]

 

Z góry dzieki ;p

Opublikowano

Sciągnij sobie KamerModa i jeśli nie ma tam tego serwera dodaj go tak jak tu to opisz i dam link do poradnika by Kamer

 

Link do Moda

http://www.metin2mod.tk/multihack.html

 

Poradnik i link jak dodac serwer do KamerModa

http://metin2mod.tk/guide/


1. Ściągamy skrypt: GetServerInfo v3 DL2 DL3
2. Wypakuj do klienta serwera z którego chcemy ip i port
3. Uruchamiamy klienta, utworzy się nowy plik o nazwie serverinfo.txt a w nim IP i Porty
4. Teraz dodajemy do moda Odpalamy ServerInfo.exe
5. Uzupeniamy tak jak na ss:
http://img202.imageshack.us/img202/3234/serverinfom.png
Jeśli przy logowaniu wisi na 'zostaniesz połączony z serwerem' to przejdz do dalszych poradników!

mada faka zielak umyj se

 

Opublikowano

Mógłbys nagrac poradni

Sciągnij sobie KamerModa i jeśli nie ma tam tego serwera dodaj go tak jak tu to opisz i dam link do poradnika by Kamer

 

Link do Moda

http://www.metin2mod.tk/multihack.html

 

Poradnik i link jak dodac serwer do KamerModa

http://metin2mod.tk/guide/


1. Ściągamy skrypt: GetServerInfo v3 DL2 DL3
2. Wypakuj do klienta serwera z którego chcemy ip i port
3. Uruchamiamy klienta, utworzy się nowy plik o nazwie serverinfo.txt a w nim IP i Porty
4. Teraz dodajemy do moda Odpalamy ServerInfo.exe
5. Uzupeniamy tak jak na ss:
http://img202.imageshack.us/img202/3234/serverinfom.png
Jeśli przy logowaniu wisi na 'zostaniesz połączony z serwerem' to przejdz do dalszych poradników!

 

 

Mógłbys nagrac poradnik ?? Byłbym bardzo wdzięczny . Masz u mnie duzego plusa ;p

Opublikowano

Sciągnij sobie KamerModa i jeśli nie ma tam tego serwera dodaj go tak jak tu to opisz i dam link do poradnika by Kamer

 

Link do Moda

http://www.metin2mod.tk/multihack.html

 

Poradnik i link jak dodac serwer do KamerModa

http://metin2mod.tk/guide/


1. Ściągamy skrypt: GetServerInfo v3 DL2 DL3
2. Wypakuj do klienta serwera z którego chcemy ip i port
3. Uruchamiamy klienta, utworzy się nowy plik o nazwie serverinfo.txt a w nim IP i Porty
4. Teraz dodajemy do moda Odpalamy ServerInfo.exe
5. Uzupeniamy tak jak na ss:
http://img202.imageshack.us/img202/3234/serverinfom.png
Jeśli przy logowaniu wisi na 'zostaniesz połączony z serwerem' to przejdz do dalszych poradników!

 

na xenoxie nie dziala mod

 

 

tylko padmak, zadnego buga nie ma

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...