Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

JamajCraft - FreeBuild + Surv [24/7] [MobArena] [50 Slotów]


GummBall

JamajCraft - FreeBuild  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy odwiedzisz serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

JamajCraft - Serwer FreeBuild

 

 

 

Zapraszamy wszystkich doświadczonych,a także początkujących graczy na nasz serwer.

 

 

Parametry serwera:

 

Potwory: TAK

 

 

Zwierzęta: TAK

 

 

PVP: Tylko na mapie surviwalowej

 

Wymagane Premium: Nie

 

Typ serwera: FreeBuild + Surviwal

 

Sloty: 50 (Sloty dynamiczne)

 

Nether: TAK

 

Whitelist: OFF

 

IP: 89.144.0.17:25555

 

 

Ważne informacje na temat rozgrywki:

PVP:

 

Poza Spawnem, na serwerze jest aktywne PVP

Uważaj na siebię i nie daj się zabić.

 

 

MobArena:

 

Dodatek który umożliwia walkę na arenie z mobami.

Za walkę na arenie gracz dostaje nagrody w postaci itemków.

 

 

Diamenty:

 

Nasza konfiguracja pozwala na stworzenie zabezpieczenie przeciwko x'ray.

Diamenty nie wypadają z ród.

Jest jednak szansa % że z czystego kamienia wypadnie diament.

 

 

Zabezpieczenie skrzyń:

 

Jako iż plugin "LWC" może obciążyć serwer, u nas jestinne rozwiązanie.

Aby zabezpieczyc (skrzynie, piec, drzwi itp.) należy "tabliczką" kliknąć na przedmiot prawym przyciskiem myszy.

 

Zabezpieczona skrzynia wygląda tak:

 

1.png

 

 

Ucieczka podczas walki:

 

Jeżeli ktoś jest w trakcie walki, nie może wyjść z serwera.

Jeżeli wyjdzie podczas walki z serwera automatycznie zostanie zabity.

Teleport do np. ( /spawn, /warp, /home ) jest wykonywany po 3 sekundach bezruchu.

Oszustwo upadku z wysokości:

 

Na tym serwerze nie da się oszukać upadku z wysokości.

Jeżeli podczas spadania wylogowałeś się to po powrocie znajdziesz się w locie.

 

 

Polska wersja:

Osobom które nie są zbyt dobre w języku angielskim, spodoba się ten serwer.

Większość dodatków jest spolszczonych.

 

Ucieczka podczas walki (rozwinięcie):

 

Na naszym serwerze praktycznie nie da się uciec podczas walki.

Gracz który się wyloguje walcząc (10 sekund od ostatniego dostania obrażeń) zostaje automatycznie zabity.

Aby sprawdzic czy mozesz wyjsc bezpiecznie z serwera wpisz:

 

/ct

 

Iconomy:

 

 

Walutą na serwerze jest Euro - /money

Zarabia się poprzez sprzedawanie itemków w publicznym sklepie.

 

Aktomatyczne dostawanie działki:

 

 

Przy kazdej (wolnej) dzialce jest tabliczka.

Aby pobrać dzialke należy kliknąć na nią prawym przyciskiem myszy.

 

Alkochol:

 

Jako nieliczni posiadamy alkochol na serwerze.

Aby być w stanie upojenia należy pić mleko z wiaderka.

Efekty zobaczysz tylko u nas

:)

 

46.jpg

 

 

DynMapa:

 

 

Całą mapkę można zobaczyć na DynMapie serwera.

Adres DynMapy:

 

89.144.0.17:8123

 

271.jpg

 

 

Status Graczy:

 

Każda gracz posiadający działke ma obowiązek stworzenie takiej tabliczki przy dzialce:

 

45.jpg

 

Pluginy:

269.jpg

 

Administracja:

Skubany_ | bubi | Schenk450

 

Wiecej Informacji na serwerze

:)

 

Dodatkowe Screeny:

 

12.png

 

14.png

 

15.png

 

19.png

 

30.png

 

33.png

 

31.png

 

6.png

 

8.png

 

Zapraszam na serwer

89.144.0.17:25555

Opublikowano

Jestem właśnie po wizycie na serwerze i szczerze mówiąc a raszej pisząc na żadnym POLSKIM serwerze MC nie spotkałem tak PIĘKNEGO miasta całe miasto urządzone w tak przezemnie uwielbianym stylu architektury nowoczesnej,przepiękne domki,wille ,parki ,Lotnisko hmmm palce lizać każdy domek dopieszczony.Biegałem po mieście około 30-40 min jednocześnie czasami wspomagając się metrem i mam wrażenie,że jeszcze nie odkryłem całej tej metropoli. Serwer zapowiada się wyśmienicię ,admini wydają się bardzo ogarnięci ,zwracają uwagę na ortagrafie u co nie których wiecie sami ocb :) .... Do tego co by dodać ? hmmm przedewszsytkim ZERO LAGOW serwer musi stać na naprawde SUPER MOCNEJ MASZYNIE,z tego co przeczytałem na serwerze jest on sposnorowany przez www.gameserverstar.de więc na szybko wygoglowałem co to za hostownia więc o tym hostingu same pozywyne opinie po naszej zachodniej granicy więc nie ma co się dziwić,że Zero Lagow do tego serwer perfekcyjnie skonfigurowany przez co nie występują żadne konflikty na lini pluginów . Po tej kilkudziesięcio minutowej wycieczce po mieście postanowiłem wypróbować mleka z opisu dającego "KOPA" co prawda musiałem troche pokopać aby zdobyć troszeczke surowców i iść je sprzedać aby zarobić na owe mleczko ale było warto ,pomysł świetny panowie z wprowadzaniem takiego MLEKA ;)

Więc gorąco polecam i mam nadzieję,że zagramy na nim wspólnie have fun panie i panowie.

1766146286.png56615706.png

 

 

2220853.png

Opublikowano

To jest mój kolejny serwer z pośród serwerów multiplayer wszystkie były beznadziejne oprócz JAMAJSKIE!. Serwer jest świetny! zalety:

-Mleko jako Alkohol (czy dopalacz)

-0 LAGÓW

-Admini pomocni

-Ze stone wyskakuje diament

-gracze z słownikiem ortograficznym

-pomocni rówieśnicy

-I wiele wiele innych...

WADY:

-Jak się wejdzie nie da się wyjść tak świetny serwer lecz to należy to wad przesiedziałem 8 h i nie mam zamiaru wyjsc :)

Gorąco polecam

Opublikowano

Witam ponownie

 

Wczoraj wieczorem odkryłem na tym serwerze Rollercoaster-a czas przejazdu tą koleją górską prawie 4 minuty w dodatku po wypiciu kilku wiader mleka EFEKT OSZAŁAMIAJĄCY !!!!!!!!! Więc jeśli tylko uzbieracie troche gotóweczki zapraszam na warp dopalacze jak zakupicie mleko to odrazu warp kolejka i jazda :)

1766146286.png56615706.png

 

 

2220853.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...