Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ahri - Polski Poradnik [WIDEO]


kerlik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam do obejrzenia mojego poradnika Ahri. Znajdziecie tutaj kompletny build tego czempiona i dodatkowo kilka cennych rad odnośnie jej umiejętności.

 

Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane. :)

 

Pomocnik
Opublikowano

Bardzo spodobał mi się Twój poradnik :) Widać, że włożyłeś w niego sporo pracy.

Opublikowano

Wszystko okej w poradniku oprócz item buildu. Meta z tym builedm odeszła już kilka patch temu - teraz składa się:

-butki, 3 potki

-doran, kage

-soccererki

-abyssal

-rabadon/dfg

-dfg/rabadon

-zhonya

-sytuacyjnie

:)

46891132602722595964.jpg
Opublikowano

Ty jestes trolll' em jakims czlowieku?

 

 

 

ARMOR NA MIDA <facepalm>

 

Nie nagrywaj nic ,jezeli nie masz o Tym pojecia.



Nick: Pow3r / pain

Opublikowano

Poradnik mi sie podoba chyba wszystko opisales przyda sie dla newbie

Ps dobre wykonanie

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Zle uzywasz ulta. Nigdy nie marnuj wszystkich stackow odrazu przy rzucaniu combo, poniewaz uzywasz Q, nastepnie ulta i podchodzisz tak blisko, ze dmg z powrotu kulki nie trafia.

V2tsZWpPX19fZXV3X19fNTQ2X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzNfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Runy na armora bierze sie na ap bruiserow, jesli ida na topa, tzw double ap, np. Vlad, Fizz, Kennen, Kata itp. Ale nigdy nie na mida!

 

Reszta stoi na poziomie, dobrze opisałes gre Ahri, przyjemny tut :)

Opublikowano

Mhmm pocwicz last hitowanie i branie wraithow swoich a takze przeciwnika. Bo troszeczku slabo farmisz (150 cs w 30min) W tym momencie gry mozesz miec okolo 320 lecz jak bys wyciagal 250 bylo by super.

 

Build troszeczku old school poniewaz teraz lepiej abyssal pierwszy poniewaz mamy wiekszy dmg niz z rylai'a a daje nam resy + pomaga teamowi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...