Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][No-Premium][NO-Wl][24/7][Dedyk] Serdecznie zapraszamy!


ADI2012PL

Serwer  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wejdziesz na nasz serwer ???


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich userów,forum,adminów,modów itp...

Chce was zaprosić na niedługo otwarty serwer Role-Play

 

 

 

post-607153-0-37473500-1342978658.png

 

IPSerwera: s40.mineserv.eu:37319

Nazwa Serwera: WorldCraft # Role-Play

Sloty: 20 Zwiększymy jak będą gracze :P

Premium: Nie wymagane

TypSerwera: Role-Play

Potwory: Tak

PVP: Tak <--- na arenie

Ilość światów: 2 Surowcowa i Miasto

Wybuchy creeper'ów: Tak

Ochrona mienia: LWC

Forum: xXx Juz mamy

VIP: Tak

 

 

s40.mineserv.eu:37319 <--------- IP SERWERA !!!! ZAPRASZAMY

 

ADMINISTRACJA WorldCraft !!!

 

 

 

post-607153-0-79866700-1342989317.png

 

 

post-607153-0-13226600-1342989373.gif Dobry Hosting.

 

post-607153-0-13226600-1342989373.gif Zero Lagów.

 

post-607153-0-13226600-1342989373.gif Dobra atmosfera .

 

post-607153-0-13226600-1342989373.gif Ponad 40 pluginów.

 

post-607153-0-13226600-1342989373.gif Forum ale jest jeszcze w budowie nasi ludzie się tym zajmują.

 

post-607153-0-13226600-1342989373.gif Profesjonalna Administracja.

 

post-607153-0-13226600-1342989373.gif Profesjonalna obsługa, admini i policjanci odpowiedzą ci na każde pytanie.

 

 

post-607153-0-42421700-1342990438.png

 

 

 

post-607153-0-05811600-1342990505.png

A kiedy Forum powstanie to również zapraszamy na składanie podań na Admina

 

Do póki nie ma Forum i jak chcecie zostać adminem lub policjantem to proszę wypełnić poniżej zamieszczone pola

 

 


[b]Nick w MC :[/b]
[b]Wiek : [/b]
[b]Kim chcesz zostać Adminem/Policjantem :[/b]
[b]Ile możesz zapłacić na miesiąc :[/b]
[b]Przelew czy SmS? :[/b]
[b]Ile poświęcisz czasu na serwerze :[/b]
[b]Skype :	 
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...