Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Metin2 with Girl #12 - Daj kamienia! & Stal na +8.


moniś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Siema. Wiem, że nie było dawno żadnych filmów i 0 odzewu, ale jak wcześniej wspominałam w którymś z let's playów mam też życie realne. Nie zaniedbam kumpli kosztem gry. Ale mniejsza o to. W dzisiejszym odcinku czytanie kamieni duchowych - przypominam - duchowe uderzenie (do g7 - aktualnie jest g8). Ponadto coś mnie wzięło żeby ulepszać stalkę na 8 podręcznikiem kowala i sprawdzić jego działanie. Co z tego wyszło? Zobaczycie sami ;d. Zapraszam do subskrypcji naszych kanałów. Yo!

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

He wiadomo Humorek dopisuje . Fajny smiech jak Spalił ile zapłaciłaś za ten Kamyk czy co to ? . Trza było kupić next Kamyk :D . Subskrybuje cie już od dawna . Filmik oceniam 10/10.

2aak0sz.jpg
Opublikowano

Ajj już myślałem że do końca filmiku obejdzie się bez is bo tak pięknie czytałaś te kamyki bez wspomagaczy , ogólnie niezłe Krejzolki z was :) dałbym suba ale mi zajebali konto na YT :D Pozdrawiam

25167105506803531859.png

"Wyjazd rzecz święta"

Opublikowano

Troche cykalam robić tą stal zwyklym bodziem czy zwojem boga smoków.

Ale planuje na 7 kuc wlasnie zwojem boga ; pp.

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Hmm to git powiedz kiedy bedziesz planować to wpadne i popuszczam serca xD a co z anxo ? :P

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Opublikowano

Banshee ..

 

Zamiast wydawać 25 zł na is mogłaś poprosił mamę , żeby Ci dała z 25 zł ...

 

Byś miała 50 zł i byś sobię kupiła np. fajną torebkę ? hehe ;)

 

Pozdrawiam .

Szukam dobrego , prywatnego serwera ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...