Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] Skąd pobrać GTA IV Episodes From Liberty City


marcing030

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Kupiłem na internecie klucz do GTA Episodes From Liberty City na Games for Windows live, jedyny problem w tym że nie wiem skąd pobrać grę (obrazy płyt dvd1 i dvd2) a więc proszę o linki, i jeszcze jedno moje pytanie, jeżeli wypale obrazy na płytach to po instalacji będę potrzebował cracka? czy wystarczy że w napędzie będę miał dvd1?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

sygnaturao.jpg
Opublikowano

Wystarczy, że w napędzie będzie płyta. Jeśli nie ma płyty, to musisz wypalić obraz daemonem. A pobrać praktycznie można z wielu źródeł - torrenty, piratebay, torrentreactor.net

Dum spiro, spero.

Opublikowano

Wystarczy, że w napędzie będzie płyta. Jeśli nie ma płyty, to musisz wypalić obraz daemonem. A pobrać praktycznie można z wielu źródeł - torrenty, piratebay, torrentreactor.net

wiem że na pewno można pobrać z thepiratebay.se ale mi nie chodzi o pirata.
sygnaturao.jpg
Weteran
Opublikowano

To nie jest pirat tylko pełna wersja gry legalna Gra staje się piaratem kiedy crakujesz lub używasz nielegalnych kluczy do gier

graphic.png

Nie otwierać pod żadnym pozorem :D

 

 

1358284006-U713459.png

1356566001-U334301.png

by

 

 

Opublikowano

Tak, ale duża ilość gier z pirackich stron jest modyfikowana mi chodzi o czystą grę żeby można było też grać na multi.

sygnaturao.jpg
Opublikowano

Wątpię żebyś gdzieś pobrał oryginalną grę, bez nawet 1% pirata w niej. No tak jest już na internecie, albo pobierasz piraty, albo kupujesz oryginał :)

Dum spiro, spero.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...