Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Spolszczony i działający bot do herozerogame


Swierko12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam Wam bota do znanej gry przeglądarkowej herozero bot jest spolszczony z języka niemieckiego na Polski ;)

 

a by on działał musicie zrobić takie rzeczy...

 

najpierw trzeba pobrać php 5.3.10

 

http://olex.openlogic.com/packages/php/5.3.10

 

Przedostatnia opcja "download now" potem trzeba zainstalowac wypakowujecie i uruchamiacie instalke

 

gdy juz macie zainstalowane php 5.3.10.. mozecie przejsc do bota

 

wypakowujecie go i uruchamiacie HZBot pozniej wystarczy wpisac e-mail i haslo powinniscie sobie poradzic...

 

Download

 

http://www.speedyshare.com/TuZvS/Bot-herozero.rar

 

Skan

 


https://www.virustotal.com/file/04c7e85d598854b2413b4756b8ba695d863ccfbf5cf182079ef0755fce52c598/analysis/1342969499/

 

Nie biorę odpowiedzialnosci za zadne konta!!!! korzystasz na własna odpowiedzialnosc

.

Opublikowano

Hmm, na jakiej podstawie to działa?

Zajmuję się kompletnym tworzeniem stron WWW oraz zarządzaniem serwerami na linux. Kontakt na PW lub skype.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki !!!

 

Logowanie nie powiodło się:/// cały czas tak pisze, działa na polskim Herozero ?

Złe podajesz dane logowania... wpisz prawidłowe i będzie działać

.

Opublikowano

Działać już raczej nie bd, autor tego tematu nie łaskaw nawet odpisać więc niestety nic nie bd. A że nie umiem znaleść nic innego to koniec.

 

Stąd prośba cyz ktoś ma, znalazł tego bota po aktualizacji ?

Może być w innym języku.

Opublikowano

Nie polecam używać 215lvl + zbanowany . Wątpię że będzie ktoś to dalej aktualizował .

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
Teraz dziala Bot niemeickiego autora z epvp serwis e-pvp.pl zajol sie dodaniem cracka i spolszczenia:)

Bot dziala w 100% i jest ciagle aktualizowany:)

NAjnowsza wersja:


Paczka to samoinstalujace sie archiwum:)


Wiecej info tutaj:
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...