Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie dostaje repa ani kasy ...


KejPL99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Używasz jakiegoś hacka? Bo to może być ew. jego wina.

Jeśli nie to wyłącz zbędne programy typu GG/Skype itp.

Zresetuj też połączenie z netem i zobacz.

Opublikowano

Używasz trainera? Posłuchaj tego, graj wyścig, będzie o kasy 0 respa i zobacz na pasek czy dostałeś kasę, bo taki bug w worldzie jest, że jak gra się za długo ładuje, to tak pisze, ale dostajesz kasę i respa, ale kart nagród nie...

stasiu956.png

Nick z Battlefield 3: Stachu956

Nick w League of Legends: Cv8j

Nick z Need for Speed World: Cv8l

Nick z Call of Duty 4: Modern Warfare: Stachu956

Opublikowano

cos chyba jest z serwerami bo od rana expie i nie wbija mi repa i $$ ;/ diamenty pozbierałem i nadal echo znajkomy ze szwecji ma to samo ;/ WTF ?

userbar-22201225081227dawidds01minipolska.png

Opublikowano

Ja też tak mam. Są to przejściowe problemy z netem-do jutra przejdą.

@up

szybszy :C

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Mam podobny problem..

Używałem przez jakiś czas Trainera i zauważylem ze nie dostaje kasy ani repa za wyścigi..

Gdy skończę wyścig gra "zawiesza" się w momencie gdzie powinno podliczać kasę oraz reputacje.

nfsw000j.jpg

Opublikowano

@up

Masz problem z netem. Zresetuj łącze, wyłącz programy mulące neta [gg, skype, hamahi].

Jak nie pomoże-reinstal.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Że tak się dołączę : Mam tak samo, tzn. 0 repa 0 kasy i to nie bug :( . Jadąc all in'y mam normalnie kasę i repa ale znów nie da się bugować ucieczek, bynajmniej u mnie ; // .

Opublikowano

niestety zresetowanie łącza nic nie dało, reinstal również, gra nadal zawiesza się w tym samym miejscu co wcześniej. Myślę że nie jest to związane z łączem a z serwerem. Czy ktoś ma podobny problem ?

Opublikowano

A ja wiem co to za przyczyna :)

Wina jest SERVER EU ale na US grajcie ti wszystko takie same zdobywajcie kase resp i diamenty

Pozdrawiam

 

ZBIERAM LAJKI :)

ZBIERAM LIKE !!!!!!

Opublikowano

Napewno team NFS World naprawi ten problem w najblizszym terminie ;) Niemartwcie sie tym problemem to nie wasza wina ani wspomagaczy tylko zalogi . Musieli cos pomylic albo zepsulo im sie cos ;] Napewno juz prubuja naprawic ten blad ... Pozdrawiam ;]

sygnaturagrzybka.png

 

Pomoglem daj Lajka:)

Opublikowano

ja mam tak gdzieś od 18 00 rano było wszystko ok w południe też bo troche grałem a teraz mam cały pasek zapełniony i pisze na nim że mam reputacji 56 000 na 0

Opublikowano

To wina serverów. Nie ma sensu ciągnąć dalej tego tematu.

Zamknę, bo zaraz zrobi się spam.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...