Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] - [Survival] - [Wojny Gildi] - [Factions] - [MobSpawnery] - [100 Slotów] - [Premium/NoPremium] - [Automatyczny ItemShop] HardLive - Survival!


Glox99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

reklamasv.png

 

 

 

IP: mc.hardlive.pl

IP TS3: ts.hardlive.pl

To Co nas wyróżnia:

- Automatyczny ItemShop! (Kupisz VIP'a! Wpisujesz kod z SMS'a klikasz Wyślij i Vipa masz na servie!)

- Piękna przeogromna mapa! Każdy znajdzie coś dla siebie!

- Spawnery Zwierząt na spawnie! Zdobądź jedzenie za darmo!

- Piękny przejrzysty Spawn! Każdy się na nim połapie!

- SurvivalGames! Zmierz się z innymi na arenach PVP!

- 1% Szans, że ze Stona wyleci Diament!

 

 

 

Te i wiele innych rzeczy czyni nasz server najlepszym! Nic tylko grać! Czkamy na Ciebie!

 

 

 

 

Sponsorem servera jest: MineServ.eu

sygnaturka2.png

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server zapowaida sie swietnie juz mam wlasna frakcje i z kumplami planujemt podbic swiat hardlive :D

 

Opublikowano

PVP off tylko na spawnie! Wszędzie indziej włączone!

WhiteLista już usunięta. Była przerwa techniczna

sygnaturka2.png

Opublikowano

Polecam SERWER ! Bardzo fajna atmosfera ogar admini

Pomogłem? Daj like.!

Szanowny Adminie staram się pomagać innym i przestrzegać reg. Proszę zdejmij parę "%"

Opublikowano

Nie polecam serva, grałem pracowałem na eq prot 3 i mieczyk sharpnes 3 i fire aspect 2 Miałem też 3 stacki diaxów i pół stacka 2 dni pracy poszły się Jeba*. Kolega stracił eq prot 2 i mieczyk sharpnes 2 fire aspect 1 może nie takie pro eq ale miał tam chyba 2 stacki diaxów. Zdecydowanie ODRADZAM!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...