Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1cpIM.png

 

Cześć. Chciałbym wam przedstawić modyfikację o nazwie MoreXP. Co dodaje nam ta modyfikacja ? Dodaje nam dostosowanie zdobywanych punktów doświadczenia do własnych potrzeb. Osobiście radzę ustawić Multipler Amount na 50 - daje nam do około 1-2 poziomy za mobka, co nie psuje nam frajdy, ani nie daje za ławtego zdobywania expa

;) Jedyną wadą jest to, że za każdym razem, gdy odpalimy Minecrafta, trzeba ustawiać od nowa.

 

 

8LwWS.png

 

FkKmc.png

 

riFmN.png

 

 

ecyNB.png

 

http://speedy.sh/mU46k/MoreXp-v1.3.rar

 

tyV90.png

 


https://www.virustotal.com/file/9434ab429e004720033146e589cb57adfb001fe9bc05d0bcd6fe54fdaffe334b/analysis/1342895785/

 

44vGp.png

  1. Wypakowywujemy archiwum.
  2. Wchodzimy w Uruchom (Lub znak Windowsa + R)
  3. Wpisujemy %appdata%
  4. Przechodzimy do folderu .minecraft
  5. Wchodzimy w bin, a następnie otwieramy minecraft.jar za pomocą WinRara
  6. Kopiujemy wszystkie pliki z naszego archiwum do minecraft.jar
  7. Usuwamy folerd META-INF
  8. Gramy ;)

Do prawidłowego działania modyfikacji będzie potrzebny nam ModLoader !

 

Miłego grania.

he?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...