Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] niedokładny vs dobitek


niedokladny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyzywający : niedokladny

wyzwany : ?

prace do : 3

głosowanie do : 3

temat : codzienne życie, sport, miłość ( łotewa ), cokolwiek.

notka : 1x 16 + ref

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

Temat:codzienne życie przeszłość<taka wena wyszla miało być codzienne życie:)

Łap toooo :)

 

4 rano budze sie oczy jak ze szkła

to znów szary dzien,znów ta ulica

te same szare bloki,zwykli ludzie

co do tego świata to nie mam tu złudzeń

ze wszystko znów jak by przemijało na powtórce

cały świat,jak by wielkie Déj? vu

to wszystko wkoło jak bym to widział znów

zaczyna się od nowa,światło na uliach

wychodze w kapturze,to moja dzielnica

 

zapach tej okolicy czuje go w nosdzrzach

rozsadza moje zmysły niczym niemiecki ostrzał

to zawsze ta sama okolica,tu sie wychowałem

ja nie z tych,po bramach nie ćpałem

nie byłem kimś innym,zawsze soba będe

wystarczy że za długo czekałem na quente

juz wiem że nie zmienie sie(nie zmienie sie)

 

 

REF:

Ta okolica nie jest to twój Eden (taaa)

w tej okolicy Ludzie żyją w biedzie(taaa)

to tu wychowany,gdzie słońce nie dochodzi(Nie,niee)

w tym miejscu za jedno słowo przyjaciel odchodzi(odchodzi...)

 

Ta okolica to nie jest twój Eden (taaa)

w tej okolicy Ludzie żyją w biedzie(taaa)

to jest mój dom,to są moje realia(ahaaa)

wystarczy słowo,ja bram nie zamiatam(Nie zamiatam,ahaa)

1337678431-U199478.jpg

Opublikowano

Chciałbym Ci powiedzieć, co do Ciebie tak na prawdę czuję

ale jestem tchórzem, który nawet nie chce ulec próbie

kilka miesięcy, lecz brakuję, brakuję mi tej odwagi

wyznać miłość, przez to mogę z Tobą znowu kontakt stracić

kolejne dni mijają, dzień, w którym ujrzałem Cię po raz pierwszy

dzień nie zapomniany, dzień, który nie będzie czasem przeszłym

jesteś moim źródłem życia, chciałbym do woli z Ciebie czerpać

bez Ciebie nie chcę żyć, chcę Cię mieć na pełen etat

to nie są puste słowa, serce nie bierze w tym udziału

to bierze się ode mnie, słuchać narządu - zwykły absurd

nie szukam tu oklasków, za te wszystkie głupie wersy

to tylko dowód na to, że nie jestem obojętny

ty na razie tego nie wiesz, i tak chyba pozostanie

chcę Ci to powiedzieć, lecz mam blokade, a'la kaganiec

wiem, nie zrobisz tego za mnie, Bóg musi dać mi siłe

pokonać samego siebie, lecz na walce polega życie

 

przepraszam, że nie dodaje ref. , ale już nie mam ochoty go na siłę wciskać.

 

zapraszam do głosowania

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

JOŁ JOŁ JP JP JP JOŁ PSY PSY PSY JP. !!! :angry:

 

Nie no , a tak na serio , to średniawe teksty :( Były lepsze lecz ostatecznie niedokladny .

2wmgbqp.jpg

W.E.N.A FAN

Opublikowano

Głos na dobitek.

 

niedokładny : jak jest pojedynek i

1x 16 + ref to wypada napisac calosc a nie ze ci sie nie chce :P

-.-

Jeśli pomogłem, kliknij Lubię To : )

2m43n8m1.png

Zapraszam na mój profil !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...