Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Program Combat Arms przestał działać. Windows 7 Professional x32 bit.


MakeLike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem zacząć od nowa grę w "Combat Arms" w która nie grałem 6 miesięcy, przez ten czas zmienił się tylko system przedtem miałem Windows 7 Home Premium x64bit (Wersja Piracka), przed tym miałem Windows XP który mi padł. Na Windows 7 HP działało mi wszystko jak najlepiej... Wiedz zaczołęm od ściągnięcia CombatArms_downloader.exe z głównej strony http://en.combatarms...aspx?PART=/Main Ściagnołem zainstalowałem (Nie instalowałem na Dysku C ponieważ mam mało miejsca 4,5gb, Więc zainstalowałem na Dysku F: zainstalowałem. Odpaliłem grę zaczoł mi się aktualizowac HackShield i pozniej wyskakuje mi Coś takiego

 

 

Zainstalowałem programy takie jak

DirectX

Adobe Flash Player

CCleaner(Żeby ogarnąć komputer)

Mój Anty Wirus: ESET Smart Security 5

Aktualizowałem HShield

 

Wyłaczałem Zapory.

Zgodnośc: Mam z Windows XP SP3

post-689579-0-50444200-1342868537_thumb.jpg

Spoooxu - 2LT3

Opublikowano

Odinstaluj Eseta i zobacz ew. spróbuj to zrobić:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/512232-tut-jak-zagra-w-combat-arms-z-eset/

Opublikowano

Piecu jak ktoś napisał to nie czaje, najlepiej filmik, ale ten filmik co jest to on usunięty jest. Ale z góry dzięki spróbuje i masz +

Spoooxu - 2LT3

Opublikowano

O to pod filmikiem próbowałeś robić??

 

 

 

1.Włącz zaawansowane ustawienia w ESET (F5).

2.Sieć internet i poczta email.

3.Ochrona dostępu do stron internetowych.

4.Protokoły HTTP i HTTPS

 

5.Odznacz opcje "Włącz sprawdzanie protokołu HTTP"

 

 

Wejdź w Eseta i wciśnij F5 i dalej rób co napisane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...