Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam nowego, prężnie rozwijającego się forum o grach w stylu MPC.


PedoBear™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Szukam dobrego, prężnie rozwijającego się forum o grach w stylu MPC.

MPC już mi się lekko znudziło.

Jestem tu już bardzo długo a ciągłe awarie doprowadzają mnie do szału.

Macie jakieś w miarę ogarnięte nowe forum, to piszcie. ;)

Dzięki. :D

Weteran
Opublikowano
Jestem tu już bardzo długo a ciągłe awarie doprowadzają mnie do szału.

Ciągłe? Jak się siedzi 24/7 na forum, to się narzeka na awarie.

 

Rejestracja: 03 lip 2012

No tak jesteś tutaj bardzo długo..

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Co za gosciu... I tak nikt do twojego aliasowego froum nie przejdzie, to forum rzadzi, nie pasuje to ciau.

Opublikowano

dobra, ludzie nie ma co. Nie podawać, żadnych linków, bo po 1 nie ma lepszego forum, a po 2 to każdy kto poda perm.

@Autor - Coś ci nie pasuje? To wyjdź z tego forum

Żadnych Awarii już nie ma od kilku dni, nawet nie laguje już.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Rejestracja : 03 lipca, bo mam nie to jedno konto... -.-

Mam ich chyba z 15.

Nawet pierwszego nicku i hasła nie pamiętam tak to dawno było -,-.

A jeśli chodzi o to, że MPC to najlepsze forum to się zgadzam.

Jest dobre ale chce czegoś nowego. Tutaj za dużo ludzi jest.

Już nie da się napisać żadnego poradnika, bo wszystkie już są...:P

Naskoczyliście na mnie jak nie wiem na kogo.

Weźcie ogarnijcie kurwa...

Opublikowano

@Up

 

Jesli to prawda, to na w?asnie na zyczenie prosisz o bana z powodu multikonta ;o, jaki bystrzak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...