Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MC-Community [Survival+FreeBuild] [No-Hamachi] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


Mylo_MC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngMC-CommunityDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s43.csrv.pl:47696

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival+FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

 

1337425578-U363900.png

H@ - bleee

Opiekun serwera - Isanl

Moderatorzy - Breaker, Karmel

1337425590-U363900.png

Istniejemy równo tydzień !

Administracja wraz z graczami zaprasza do wspólnej zabawy!

Mamy nadzieję, że zostaniecie u nas na dłużej i spędzicie miłe chwile ;)

 

Życzymy miłej gry !

 

6mAVN.png

Opublikowano

Już dziś spodziewany jest pierwszy event ! ;) (w godzinach popołudniowych)

 

Ale już teraz serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy

Opublikowano

Bardzo serdecznie polecam wszystkim serwer

- bardzo miła atmosfera

- mili gracze i ogarnięta administracja

- Niskie pingi oraz przyjemność z gry!

 

Polecam!

Opublikowano

Community - Jesteś żałosny robisz se 10 kont i dajesz pozytywne oceny ? haha pff nie wejde po tych Dublach .. ;d

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

@ synek - Jest to nie prawda. To konto jest moja własnością, a tamto własnością administracji community. Pozostałe głosy są oddane przez naszych graczy których poprosiliśmy o wydanie oceny :) Żeby nie było nie porozumień. Nie robimy multi kont . Jedynie zachęcamy naszych graczy do oddania oceny :) Pozdrawiam i zapraszam na serwer !

Opublikowano

@ synek - Jest to nie prawda. To konto jest moja własnością, a tamto własnością administracji community. Pozostałe głosy są oddane przez naszych graczy których poprosiliśmy o wydanie oceny :) Żeby nie było nie porozumień. Nie robimy multi kont . Jedynie zachęcamy naszych graczy do oddania oceny :) Pozdrawiam i zapraszam na serwer !

 

Popieram :) Tutaj nie ma żadnego multikonta ^^

I oczywiście zapraszam na serwer, bo jest naprawdę bardzo fajny xdd

Mam już domek :D

Aa..i jeszcze jedno...Dzisiaj ruszyły konkursy :D Kto pierwszy znajdzie 4kamienne wieże wygrywa lvl'e ;33

Opublikowano

;) Właśnie zapomniałbym napisać ;)

 

Na świecie zostały umieszczone 4 kamienne wieże ( 1x1x10 )

Warunki to zrobić ss+podać koordynacje tego obiektu i wysłać na forum (link do forum bedzie na serwerze w auto-message i na tablicy ogloszen spawnu)

 

Nagroda to: 10diax+20lvl+500$ (za 1 znalezisko !!!)

 

Zachęcam do wzięcia udziału :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...