Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB][S][24/7][WL][Z][1.2.5] INICRAFT powered by INIPolska


ASSHunterz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<p style="text-align: center"><img alt="" src="http://www.zone4play.pl/public/style_images/6_zone4play18.png" style="width: 300px; height: 100px;" /><br />

Witam serdecznie wszystkich miłośników Minecrafta. Dziś mam przyjemność przedstawiać Wam pierwszą, poważną zapowiedź naszego serwera MC.</p>

<p style="text-align: center"> </p>

<p style="text-align: center">2 dni temu została zmieniona nazwa grupy na Zone4Play, lecz nic poza tym - projekt jest nad kontynuowany.</p>

<br />

<p style="text-align: center"><img src="http://inipolska.pl/ini/ogolne.png" /></p>

<p>[No-premium]  [24/7]  [Dedyk] [40+ slotów]<br />

<br />

Nasz tryb jest połączeniem trybów FreeBulid/survival z elementami RP, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Na serwerze umieszczone są działki o rozmiarach 20x20. Aby zbierać surowce, będziesz musiał musiał teleportować się na mapę surowcową. W centrum miasta gracze będą mogli prowadzić własny biznes. To tyle ze standardów.<br />

<br />

Na serwerze będzie istniało wiele grup:<br />

- Gracz<br />

- VIP<br />

- Budowniczy<br />

- Moderator<br />

- Admin<br />

- Head Admin<br />

<br />

<br />

Zwykłe możliwości gracza nie dorównują twoim ambicjom? Mamy na to sposób !!! Udostępniamy możliwość kupna konta VIP<br />

<br />

- Możliwość latania na szklanym dywanie<br />

- Nick na tablicy dla Vipów<br />

- Ranga na oficjalnym forum<br />

- kit Vip<br />

 </p>

<p style="text-align: center"><img src="http://inipolska.pl/ini/stronawww.png" /></p>

<br />

<p>Możesz śledzić na bieżąco postępy tworzenia serwera na naszym oficjalnym forum. Stale tworzona jest nasza oficjalna strona na której będzie dostępnych wiele atrakcji dla graczy. Zapraszamy do rejestracji.<br />

<br />

<br />

Jako, że chcemy, aby nasz serwer był jak najlepszy zapisz się na beta testy serwera, które odbędą się już od 27.07.2012r. Aby zostać dopisanym do White List'y napisz podanie na naszym forum. Liczba miejsc ograniczona.<br />

 </p>

<p style="text-align: center"><img src="http://inipolska.pl/ini/administreator.png" /></p>

<p>Projektem zajmują się dwaj właściciele:<br />

- CraZzyDax<br />

- ASSHunter<br />

<br />

Chcemy, abyś i ty przyczynił się powstawania serwera. Od dziś trwa konkurs na nazwę miasta oraz jego dzielnic. Aby wziąść w nim udział wystarczy po prostu zaproponować nazwę na naszym forum. Możesz także zaproponować nam jakie budowle chciałbyś zobaczyć na naszym serwerze. Najlepsze propozycje nagrodzimy kontem VIP !!!<br />

<br />

Nasz serwer jest stale w budowie w związku z czym poszukujemy osób na stanowiska<br />

- Budowniczny<br />

- Admin/Mod<br />

- Technik<br />

<br />

Więcej informacji w kolejnej zapowiedzi;)<br />

<br />

Pozdrawia Administracja Zone4Play<br />

 </p>

<p style="text-align: center"><img src="http://inipolska.pl/ini/zapraszamy.png" /></p>

 

WOW !!! Serwer otwarty!! Spróbujesz?? EverCraft

ASSHunterz.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...