Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prison Break] Jailed! Odbugowane, nowy system banów! [24/7][75 slotów][No hamachi]


Warmexx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10-godzinna przerwa techniczna - podczas niej usunęliśmy 99% bugów, przetrząsnęliśmy chesty, sprawdziliśmy logi, założyliśmy cuboidy, pogłębiliśmy kopalnie i dobudowaliśmy cele. Serwer teraz będzie w pełni ogarnięty.

 

 

 

==================================================================

 

INFORMACJE

 

==================================================================

de2zjo.gifAdres IP: prison.mefcraft.pl

 

Ważne - wyłącz hamachi i kartę sieciową hamachi, jeśli serwer ci nie dziala.

de2zjo.gifTyp Serwera: Prison Break

de2zjo.gifPotwory: Nie

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 75

de2zjo.gifWhitelist: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

==================================================================

TEAM

 

==================================================================

Warmexx

Inicjator, wykonawca, technik, budowniczy, PR-owiec, Pomysłodawca, Allah

 

 

Qaina

Wykonawca, budowniczy, inicjator, Pomysłodawca główny, Budda

 

Damikk

Drobne zmiany, grafik, czarna robota, Bóg

 

==================================================================

Z czym to się je?

 

==================================================================

 

Hej!

 

Z dniem dzisiejszym chciałem wam zademonstrować serwer Prison Brick - pierwszy serwer typu Prison Break w Polsce (a przynajmniej jedyny, jak na razie). Jeśli nie słyszeliście nigdy o tym typie serwera, postaram się go jasno i zrozumiale opisać w tym temacie. Zapraszam do przeczytania.

 

Prison Break, czyli symulacja "więzienia". W każdej sekcji są trzy (elita: cztery) prace, dzięki którym można zarobić pieniądze. Z kolei za pieniądze można "przekupić" strażników st. IV lub adminów i przez to awansować do następnej sekcji (których jest 4), aż do całkowitego wyjścia z więzienia.

 

Strefa A - Szamaki

 

Szamaki to najniższa, początkowa ranga. Szamak w grypsie więziennym to ktoś najniższy w hierarchii więziennej, nazwa wzięła się od przymusu jedzenia w ubikacji (nie mogą oni zjeść z innymi, gdyż inaczej zostaną pobici/zgwałceni). Gracze z sekcji A mają do dyspozycji trzy rodzaje prac:

 

kopanie stone,

ścinanie drzew,

łowienie ryb

 

Surowce zdobyte poprzez wykonywanie danej pracy można sprzedawać w sklepie. Aby jednak nie było za łatwo, w hali głównej włączone jest pvp - chociaż używanie broni i bicie się jest niedozwolone. Przestrzegania tego przepisu pilnują strażnicy (o których więcej za chwilę).

 

Poza tym jest możliwość sprzedaży cenniejszych przedmiotów na czarnym rynku, do którego jest wejście pod każdym stawem. O sklep należy prosić adminów.

 

Strefa B - Wafle

 

Wafel to przyjaciel, lizus. Poprzez układy i łapówki zdołali uzyskać lepszy komfort życia. Ich dostępne prace to:

 

kopanie sandstone,

kopanie dirtu,

łowienie ryb.

 

Strefa C - Tłuści

 

Tłusty to bogaty więzień. Duża ilość pieniędzy = możliwość szybszego wyjścia z więzienia. Zajmują się:

 

kopaniem netherracka,

kopaniem gliny,

łowieniem ryb.

 

Strefa D - Elita

 

W strefie elity zamontowano urządzenie wytwarzające specjalne pole siłowe, dezaktywujące wszystkie rodzaje broni (brak pvp). Zajmują się tym samym co tłuści, lecz mogą jeszcze zbierać trzcinę.

 

Wolni

 

Wolni to byli więźniowie, którzy poprzez długi czas ciężkich robót odrobili swoją karę. Wolni mogą robić wszystko to, co w normalnym MC.

 

===

 

STRAŻNICY

 

Stopień I

 

Strażnik podczas okresu próbnego. Mają prawo do komendy /jump, aby móc wskakiwać na wieże i mosty strażnicze. Rozpoznać ich można po szarej wełnie na głowie i kolczudze.

 

Stopień II

 

Zwykli strażnicy, już po okresie próbnym - przyjęci na stałe. Oprócz komendy /jump mogą używać komendy /jail. Cechą charakterystyczną jest kolczuga i zielona wełna na głowie.

 

Stopień III

 

Strażnik trzeciego stopnia to ktoś w rodzaju KidModa. Ma dostęp do komend /kick i /mute, nosi diamentową zbroję i blok lapis lazuli na głowie.

 

Stopień IV

 

Strażnicy stopnia czwartego to moderatorzy. Mogą banować, mają złoty blok na głowie i diamentową zbroję.

 

======

 

To tyle, więcej dowiecie się bezpośrednio na serwerze. Zapraszam!

 

DO HEJTERÓW: Zanim skomentujecie, wbijcie i zobaczcie nową, odmienioną wersję serwera. Proszę o zamknięcie poprzednich tematów.

Just kidding.

Opublikowano

To mi kase teraz oddaj xD i mam prośbę bo ja przez przypadek kupiłem 7 chestów , więc jak możesz to oddal tabliczke kupowania chestów od tej co otwiera xD

 

( pozdrawiam MajnkraftDomi , a i xD co z tym strażnikiem ? )

WQyaZF.png

Opublikowano

Serwer swietny! Administracja ogarnieta! Lecz jest 1 problem.... gracze ktorzy nie przeszkadzaja zasad. Ale niestety takie rzeczy zdarzaja sie na kazdym serwerze. Polecam Serdecznie.

~Vixon48

Opublikowano

a o której tak może będzie serwer dostępny?

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Admin Kaboom , w ogóle tego serva nie ogarnia...Celi jest za mało . Każdy gracz chce coś załatwić u niego , a ten totalna olewka na każdego .Serva nie polecam...I tam iby zakaz używania broni jest , ale każdy napierdala każdego , więc , żałosne to jest..Nie POLECAM !!!

Opublikowano

@up jakbyś nie zauważył to on jest sam na serwerze. sam na ... 20-30 osób ! więc trudno każdemu pomóc .... on aktualne zajmuje się czymś innym (na razie nie mogę powiedzieć co to będzie).

wiesz po co są strażnicy ? oto chodzi żeby mieli broń a strażnicy maja im ją odebrać.

Opublikowano

10-godzinna przerwa techniczna - podczas niej usunęliśmy 99% bugów, przetrząsnęliśmy chesty, sprawdziliśmy logi, założyliśmy cuboidy, pogłębiliśmy kopalnie i dobudowaliśmy cele. Serwer teraz będzie w pełni ogarnięty.

 

 

 

==================================================================

 

INFORMACJE

 

==================================================================

de2zjo.gifAdres IP: prison.mefcraft.pl

 

Ważne - wyłącz hamachi i kartę sieciową hamachi, jeśli serwer ci nie dziala.

de2zjo.gifTyp Serwera: Prison Break

de2zjo.gifPotwory: Nie

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 75

de2zjo.gifWhitelist: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

==================================================================

TEAM

 

==================================================================

Warmexx

Inicjator, wykonawca, technik, budowniczy, PR-owiec, Pomysłodawca, Allah

 

 

Qaina

Wykonawca, budowniczy, inicjator, Pomysłodawca główny, Budda

 

Damikk

Drobne zmiany, grafik, czarna robota, Bóg

 

==================================================================

Z czym to się je?

 

==================================================================

 

Hej!

 

Z dniem dzisiejszym chciałem wam zademonstrować serwer Prison Brick - pierwszy serwer typu Prison Break w Polsce (a przynajmniej jedyny, jak na razie). Jeśli nie słyszeliście nigdy o tym typie serwera, postaram się go jasno i zrozumiale opisać w tym temacie. Zapraszam do przeczytania.

 

Prison Break, czyli symulacja "więzienia". W każdej sekcji są trzy (elita: cztery) prace, dzięki którym można zarobić pieniądze. Z kolei za pieniądze można "przekupić" strażników st. IV lub adminów i przez to awansować do następnej sekcji (których jest 4), aż do całkowitego wyjścia z więzienia.

 

Strefa A - Szamaki

 

Szamaki to najniższa, początkowa ranga. Szamak w grypsie więziennym to ktoś najniższy w hierarchii więziennej, nazwa wzięła się od przymusu jedzenia w ubikacji (nie mogą oni zjeść z innymi, gdyż inaczej zostaną pobici/zgwałceni). Gracze z sekcji A mają do dyspozycji trzy rodzaje prac:

 

kopanie stone,

ścinanie drzew,

łowienie ryb

 

Surowce zdobyte poprzez wykonywanie danej pracy można sprzedawać w sklepie. Aby jednak nie było za łatwo, w hali głównej włączone jest pvp - chociaż używanie broni i bicie się jest niedozwolone. Przestrzegania tego przepisu pilnują strażnicy (o których więcej za chwilę).

 

Poza tym jest możliwość sprzedaży cenniejszych przedmiotów na czarnym rynku, do którego jest wejście pod każdym stawem. O sklep należy prosić adminów.

 

Strefa B - Wafle

 

Wafel to przyjaciel, lizus. Poprzez układy i łapówki zdołali uzyskać lepszy komfort życia. Ich dostępne prace to:

 

kopanie sandstone,

kopanie dirtu,

łowienie ryb.

 

Strefa C - Tłuści

 

Tłusty to bogaty więzień. Duża ilość pieniędzy = możliwość szybszego wyjścia z więzienia. Zajmują się:

 

kopaniem netherracka,

kopaniem gliny,

łowieniem ryb.

 

Strefa D - Elita

 

W strefie elity zamontowano urządzenie wytwarzające specjalne pole siłowe, dezaktywujące wszystkie rodzaje broni (brak pvp). Zajmują się tym samym co tłuści, lecz mogą jeszcze zbierać trzcinę.

 

Wolni

 

Wolni to byli więźniowie, którzy poprzez długi czas ciężkich robót odrobili swoją karę. Wolni mogą robić wszystko to, co w normalnym MC.

 

===

 

STRAŻNICY

 

Stopień I

 

Strażnik podczas okresu próbnego. Mają prawo do komendy /jump, aby móc wskakiwać na wieże i mosty strażnicze. Rozpoznać ich moż

 

No może tak ale są ciągle ci wkurzający czlowiek idzie i w niego walą.Ale na tym servie jest :

 

-fajnie

-miło

-Kaboom ;)

-IceLaysPL spoko gościu

-Ogarnięta administracja

 

Mój nick w grze to ToJaMarcin

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...