Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CHAMP]Bardzo wytrzymały oraz zabijaka


Tomo100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.png

 

Posiadam: Master Yi Alistair Malzahar Karthus Signed IP

Zależy mi na: Wytrzymałości i Damage

Preferuję: Obojętnie

 

Za każdą odpowiedź nagrodzę + :P

Opublikowano

Dość dużo IP posiadasz :D Zmień to, bo nie wiem ile masz IP, lub podaj, bo podałeś że masz master Yi, Alistar itd IP.

 

Podaj ilość swojego IP :)

Opublikowano

@up spoko, tak napisałem, bo nie wiedziałem z jakiego pułapu polecać Ci champy.

 

Mi ostatnio się podoba Rivenka więc również Ci ją polecę :

+ [do] skoki

+ wytrzymała

+ dmg

+ tarcza

+ przydatne ulti w tf

+ nawet dobry jungler

Opublikowano

Każdy offtank ma wytrzymałość i dmg, tylko jest takie coś jak counterpick, niektóre postacie po prostu kontrują wiecej od innych.

Podam postać, którą na solotopie ciężko pojechać.

 

Warwick

+sustain jeden z lepszych

+duzy dmg nawet z 1 itemem do dpsu

+ult pomocne drużynie

+bardzo dobry w early, mid i late game.

+duży AS

+duży MS

 

-brak dasha

-na początku manożerny

Opublikowano

Może Xin Zhao? Po tym 'buffie' jest strasznie OP, łatwo zrobić FB jak już się ma 3 lvl i ogarniętego junglera..

Opublikowano

Irelia

- mobilna

- slow (gdy przeciwnik ma więcej hp to stun)

- skill q bardzo dobry do ucieczki oraz farmienia

- świetne ulti do dobija przeciwników na low hp (odnawia hp)

 

W late game jest w stanie bardzo namieszać. Bardzo dobra do focusowania ad carry, ap carry i papierowych championów z duzym dmg.

RWRuaWtfX19ldXdfX18xMDhfX19OVUxMX19fM19fXzEwMF9fX1BvbGFuZC5wbmdfX182X19fbm9uZV9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

Lee Sin też jest dobry(Ja składam Atmę + Warmog)

 

Plusy:

+Mobilny ( 2x dash jednak do targetu)

+Mechanika Ninja (Energia zamiast Many)

+Wykrywa niewidzialne jednoski(Q i E)

 

Minusy:

- efektywna gra wymaga znacznego opanowania skillshota Q

- nie jest to postać, w której spamowanie umiejętności przekłada się na zwiększone obrażenia (passive)

- mistrozwskie opanowanie gry Lee Sin'em wymaga długiego treningu

 

*Minusy skopiowałem

Cpt%20Vezzie_eune_64_3_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...