Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DreamLand [Freebuild] [premium:Nie] [PvP:Tak] [wl:Nie] [10 slotów] [serwer:Dedykowany]


Szczurek2000xD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngDreamLandDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 94.23.225.5:25077

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427260-U363900.png

FoundBoxx, GroupManager, WorldEdit, AZRank, Valut, Multiverse-Core, CookieMonster, FigAdmin, TreeAssist, WorldGuard, TopPVP, BorderGuard, ExpPlugin, LightVote, AutoMessage, Spectate, iConomy, AutoMe, Register, Register, Permissions, McftChat, Reservations, SimpleSpleed, NoCheat, FalseBookCore, MobArena, FalseBookCart, Essentials, Jobs, SimpleRegionMarket, EssentialProtect, FalseBookChat, FalseBookBlock, EssentialSpawn, Multiverse-Portals, VanishNoPacket, LWC, FalseBookIC, ChestShop, EssentialsChat, FalseBookExtra

1337427292-U363900.png

HeadAdmin- axandar , JKKW , Szczurek2000xD Admin-(Brak) Moderator- arger

1337427314-U363900.png

Miła atmosfera

Dużo Pluginów

Rekrutacja na Moderatora

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

NIE POLECAM ! Administracja <Szczurek> siedzi na Vanishu, przychodza do graczy, biją ich i niszczy zloza i droge pod nimi, totalnie nie rozumiem.

Opublikowano

NIE POLECAM ! Administracja <Szczurek> siedzi na Vanishu, przychodza do graczy, biją ich i niszczy zloza i droge pod nimi, totalnie nie rozumiem.

Nie zgodzę się z Tobą JKKW bawił się na vanish
Opublikowano

NIE POLECAM ! NIE POLECAM !

Nie ważne kto się bawił, to tylko pokazuje jaka administracja jest ogarnieta :| nie da się grać, zabijaja graczy w ogole nie pomagaja. wylewaja lawe na graczy. nie znam nikogo kto chcialby grac wśrod takiej administracji. HeadAdmin szczurek to totalna pomyłka, nic nie robi tylko przeszkadza i zabija - niepoważne.

 

NAWET TU NIE WCHODZCIE - SZKODA WASZEGO CZASU !!

 

poza tym na serwerze jest wiele bugow i cuby sa zle dane, poniewaz pod dzialkami sa kopalnie. serwer to syf!!

 

NIE POLECAM

-----------------------------------------

ban za prawde, gdyz admini nie sa swiadomi swojej niedoskonalosci. xD

Opublikowano

Serwer to totalne DNO! Ban za prawde? Może warto wziąć to sobie do serca co zostało napisane bo jak narazie to widze totalny brak szacunku dla graczy. Serwer jest jednym wielkim DNEM! NIKOMU NIE POLECAM TAM GRAĆ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...