Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Finały European Challenger Circuit Polska


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Finały European Challenger Circuit Polska

199192.jpg

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego wielkiego święta sportów elektronicznych. 28-29 lipca w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się wielki finał European Challenger Circuit Polska. Do Polski przyjadą najlepsi gracze League of Legends z całej Europy, którzy pojedynkować się będą o prymat na całym Starym Kontynencie. Wśród zagranicznych gigantów pojawią się trzy zespoły z naszego kraju. Brzmi ciekawie?

Finałowa ósemka została już wyłoniona, pozostaje już tylko czekać do 28 lipca, wtedy to rozpoczną się zawody. Łączna pula nagród w European Challenger Circuit Polska wynosi aż 40,000$. Sam ten fakt na pewno podniesie nam poziom rozgrywek, gdyż każdy z uczestników będzie chciał się pokusić o wygraną. Kogo zobaczymy w Warszawie? Jak przedstawia się podział na grupy? Zobaczcie to!

 

Grupa A

arrow_right_black.gifeu.gifCurse.eu

arrow_right_black.gifpl.gifMeetYourMakers.LoL

arrow_right_black.gifeu.gifSK Gaming

arrow_right_black.gifpl.gifTeam Acer Poland Grupa B

arrow_right_black.gifeu.gifclgaming.eu

arrow_right_black.gifpl.gifEloHell.net

arrow_right_black.gifru.gifMoscowFive.BenQ

arrow_right_black.gifes.gifx6tence

System rozgrywek European Challenger Circuit Polska jest bardzo prosty. Wszystkie mecze grupowe drużyny rozgrywać będą do jednej wygranej mapy (Best of One). Do fazy pucharowej awansują po dwie drużyny, które pojedynkować się będą w trybie Best of Three. Taki styl przyjął się w większości turniejów w League of Legends, dlatego uznaliśmy, że będzie on najlepszym jeżeli chodzi o nasze rozgrywki.

 

Jak widzicie do Warszawy zjadą się najlepsi z całej Europy. Nie zabraknie gwiazd, które wygrywały największe turnieje światowe. Faworytami są oczywiście dwie europejskie drużyny: eu.gifclgaming.eu i eu.gifSK Gaming oraz rosyjska potęga sceny League of Legends, ru.gifMoscowFive.BenQ. Ostatnio jednak na międzynarodowej scenie bardzo dobrze radzą sobie polskie zespoły, dlatego mamy nadzieję, że będą one czarnymi końmi tychże zawodów i że któryś z nich stanie na najwyższym stopniu podium!

lol_small.gif Harmonogram European Challenger Circuit Polska

 

schedule_pl.jpg

lol_small.gif Free Gaming Area

Podczas European Challenger Circuit Polska będzie do dyspozycji Free Gaming Area, w której każdy z odwiedzających będzie mógł usiąść i zagrać w League of Legends. Co dokładnie będzie się tam działo?

 

  • Gry w których będziecie mieli szanse powalczyć przeciwko pracownikom Riot Games.
  • Gry przeciwko profesjonalnym graczom (m.in. były zawodnik Fnatic pl.gif Maciej "Shushei" Ratuszniak).
  • Losowanie gadżetów od RIOT Games

Śledźcie na bieżąco informacje pojawiające się na oficjalnej podstronie turnieju, która dostępna jest tutaj. Już teraz natomiast zapraszamy wszystkich do Warszawy, 28-29 lipca. Każdy może zostać częścią wielkiego święta, wystarczy tylko odrobinę chęci! Wszystkich, którzy są już pewni przyjazdu, zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku. Do miejsca, gdzie odbywać się będą zawody wstęp będzie oczywiście darmowy. My nie możemy się już doczekać, a Ty?

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Lulz,muszę jechać :D szkoda,że TheOddOne nie jest z europy :(

 

@Down

Huehue będziesz do ruska mówił "kóp czy widmufki na anke" ,będzie polewa :D

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Lulz,muszę jechać :D szkoda,że TheOddOne nie jest z europy :(

 

Haha, pojedziesz i cię wyśmieje. Pozdro on Damiego i Neonye z dedykacją dla cb kochany ; *

 

@Topic może być fajnie. Chyba pojadę.

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

ORGANIZUJE ZLOT LOL'A MPCFORUM WE WARSZAWIE.

 

Pisać propozycje, all spotykamy się w Warszawie !

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Gość Landiago
Opublikowano

Słyszałem o tym, dość ciekawe. mam nadzzieję, że widownia będzie! :)

Opublikowano

Słyszałem o tym, dość ciekawe. mam nadzzieję, że widownia będzie! :)

 

w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się wielki finał European Challenger Circuit Polska

Wystarczy czytać ze zrozumieniem, miejsc będzie pod dostatkiem, chyba wszystkie mecze będą na ekranach kinowych, coś pięknego ;)

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...