Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę GM na serwerze hamachi


MrKCM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podanie na GM

 

Imie:

-Bartek

Wiek:

-17lat

 

Charakter:

-Miły.

-Spokojny.

-Cierpliwy.

-Szczery.

-Ogarniety.

-Opanowany.

 

Doświadczenie:

W metina zacząłem grać jakieś 4lata temu na Polskim serwerze gdzie wbiłem 87lvl woja i kilka mniejszych (72buff, 36drop). Moja przygoda z serwerami metin2 zaczęła sie od serwera A*****MT2 Gdzie wbiłem max level (wtedy 99). Po jakimś czasie dostałem propozycje posady GM na serwerze hamachi Je*****MT2 Miałem tam GM 5-6mies po czym serwer padł. Pózniej byłem jeszcze GM na 2 serwerach Hamachi i jednym dedykowanym. Byłem też w kilku projektach serwerów które niestety nie wypaliły.

 

Ile czasu poświecam na Metin2:

-Wakacje 6-7H dziennie

-Rok szkolny 3-4h

 

Co Oferuj:

-Pomoc przy serwerze.

-Pomoc przy forum.

-Wyszukiwanie nowinek.

-Organizacje Eventów, Turniejów, Ox'ów

 

 

Oczekuje:

-Solidności.

-Wyrozumiałości.

-Ogarnietego Teamu.

 

Kontakt:

GG: 802822

 

 

ps: wiem że jest do tego specjalny dział. Prosze nie usuwać do godz 16-17. Dziekuje :*

"Człowiek jest Twórcą samego Siebie"

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/565082-poszukujesz-gm-testera-chcesz-zostac-gm-poszukujesz-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera-pisz/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...