Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nostale SE Item Hack/Gold Hack


szymek111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nostale SE Item Hack/Gold

 

 

Ok więc zaczynajmy.

 

 

 

1.Ściągnij dwa pliki

 

SE Exploit

 


http://www.mediafire.com/?ob63qq6oa1g1zfq

 

Skan:


https://www.virustotal.com/file/86b4a3fc00cab2a7492c816faddc8f09b68c9b10488051abcb9b9889939ce643/analysis/

 

Nostale (DE)

 


http://www.mediafire.com/?2zv86vk92doak3u

 

Skan:


https://www.virustotal.com/file/4df78893990d13b68071a499dc4404a218c61a0a17496f540ab6ed37d7dbd420/analysis/

Item Hack:

 

1.Wrzuć wszystkie pliki z winrara do folderu Nostale SE najlepiej SE Exploit i Nostale (DE) od razu :P

 

2.Włącz plik Nosmall Client zaloguj sie wybierz postać

 

3.Włącz Nosmall

 

4.Wybierz jakiś przedmiot i nacisnij Geschenk potem pierwszy napis po prawej powinna sie pokazać ramka na nick.

 

5.Wpisz swój nick

 

6.Naciśnij Geschenk.

 

7.Wpisz coś w ramce

 

8.Naciśnij Senden

 

9.Naciśnij Ramke Postfach czyli Paczke.Powinna pokazać sie notka a na górze powinnien przyjść item

:).Ciesz sie swoim wymarzonym itemem za darmo :)))

 

Gold Hack

 

1.Włącz plik Gold Exploit zależnie od systemu.

 

2.Potem Nostale SE

 

3.Włącz Nostale PacketLogger jeśli nie wiesz co to packet logger to zapraszam do mojego poradnika


http://www.mpcforum.pl/topic/628145-tutnostale-packetlogger/

 

4.Kliknij na ramke Receive Packet

 

5.Zobacz Czy zakładka Główny ma przynajmniej 3 miejsca.

 

6.Relognij sie

 

7.Idź do Nosville

 

8.W pierwszej ramce w programie Gold Exploit wpisz swój nick

 

9.W drugiej ramce wyszukaj swoje id w packetlogger

 

Jeśli nie wiesz jak wyszukać swoje id to po prostu usiądź przez 3 lub 4 sekundy,wstań naciśnij Dwa przyciski Log Send Packets oraz Recv Packets.W tej durzej tabeli powinno pisać tak: Rest 1 1 [iD].

 

10.W programie Gold Exploit naciśnij START i powinnieneś dostawać przynajmniej po 120000 gold możesz tak przyciskać ile chcesz

:) :P

 

Sory że nie ma screenów ale nie umiem zalogować sie do NosTale SE bo nie mam koreańskiego Ip

 

 

PS.Kuba mógłbyś mi napisać ten twój ''Sposób'' na pw to pokazał bym screeny

 

 

@Ehh sory wiem że zły dział beliar mógłbyś to przenieść?

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Testowane, nie działa. Po podmienieniu z tego Nostale(DE) gra się wyłącza.

Jeśli można podaj źródło.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Nwm czy to używać bo niema skanu... :/ A i jak wyżej napisał Kubaman czyli podaj źródło :) ale i tak ci dam + za chęć do zrobienia takiego TuTka :)

itr0fv.png

Opublikowano

Kubaman@Nie powiem ci bo ty mi nie powiedziałeś ;)

 

Macie tu dwa filmy niedowiarki:

 

http://www.youtube.c...player_embedded

 

http://www.youtube.c...player_embedded

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Źródło: http://www.elitepvpe...oldexploit.html

Co do tematu: Wiedziałem że kiedyś takie coś powstanie, lecz na razie nie działa. Trzeba czekać na nową wersję i zacząć zabawę z nową postacią oraz super startem. Zaraz... może to dlatego IP zablokowali?

 

Może jako pierwsi odkryliśmy ten sposób i na Nostale SE zauważyli takie rzeczy i dlatego zablokowali żebyśmy gry nie popsuli :P?

Opublikowano

Pobiorę specjalnie te nostale jeszcze raz żeby sprawdzić ;x xD ale powiedźcie mi czy jak zmienie IP programem to wejdę bez problemów do gry ;>?

Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości.

Po śmierci obawiam się tylko reinkarnacji.

 

Mogę zatracić się we własnych myślach..
Chcę być szefem, w głowie mam tylko chromowane dziewiątki.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...