Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Serwer Minecraft Survival + Frakcje 1.2.5


Jaskiek95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TntCraft

 

==================================

 

Denerwują Cię już serwery gdzie są cuboidy i lwc ? To Serwer dla Ciebie !

 

Masz dość już ciągłego budowania i kopania ? To Serwer dla Ciebie !

 

Chciałbyś trochę powalczyć ? To Serwer dla Ciebie !

 

TntCraft Stoi dla Ciebie Otworem ;D

 

 

Informacje :

 

Typ Serwera : Survival

 

Nazwa Serwera : TntCraft

 

Ip : Wkrótce

 

Potwory : ON

 

Zwierzęta : ON

 

Nether : On

 

Pvp: On

 

Team :

Właściciel : DomaxX

HeadAdmin : Brak

Admin : Brak

Moderator / Technik : Ja (MrSmigol)

Rekrutacja Będzie Otwarta !

Opublikowano

Pluginy to nasza słodka tajemnica , Ale powiem ci , że są dopracowane cały czas pracujemy . No oczywiście jest factions , mcmmo ,Permissions , Vanish , itd takie jak na survival . :D

Opublikowano

Doozle.png

 

on tam wbije pewnie

----------------------------------
01 - Operating System
----------------------------------


 
0101 - Operating System         : Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.140303-2144)
0102 - Language                     : Polish (Regional Setting: Polish)
0103 - BIOS                             : Award Modular BIOS v6.00PG
0104 - Processor                     : Intel® Core2 Quad CPU    Q6600  @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
0105 - Memory                         : 3072MB RAM
0106 - Available OS Memory   : 3070MB RAM
0107 - Page File                      : 2580MB used, 3559MB available
0108 - Windows Dir                 : E:\Windows
0109 - DirectX Version            : DirectX 11
0110 - DX Setup Parameters   : Not found
0111 - User DPI Setting           : Using System DPI
0112 - System DPI Setting       : 96 DPI (100 percent)
0113 - DWM DPI Scaling         : Disabled
0114 - DxDiag Version             : 6.01.7601.17514

 

 

76561198045525575.png
Opublikowano

Pluginy to nasza słodka tajemnica , Ale powiem ci , że są dopracowane cały czas pracujemy . No oczywiście jest factions , mcmmo ,Permissions , Vanish , itd takie jak na survival . :D

 

aha czyli to jest Survival ??? a pluginy pod WF czyli Factions mcmmo AntyRelog 0 dzialek 0 lwc 0 cobow 0 miast 0 sklepow ^^ wlasnie zrob te pluginy pod WF i serwer z SV zmien na WF ;)

 

bo serwer Sv to jest 0 factions 0 pluginow 0 wszystkiego rozumiesz ??? :P

Opublikowano

Ja zagram na 100% jezeli mi sie spodoba twoj serwer bd pelny jesli nie to jego reklema zajmnie sie ktos inny

Czyli podoba mi sie- zapraszam ludzi

Ale raczejmi sie spodoba:P TNT I CREEPERY I DO TEGO MCMMO:*

Opublikowano

Witam,all tutaj DomaxX serwer niedługo ON wszystko napiszemy!!Rekrutacja bd ON :) na początek 50slotów jak serwer będzie full to 150; ) iMaszynka i lecimy z koksem!!!!!! Częste eventy super eventy spleef,parkour zagadkowa skrzynia konkursy .To wszystko w TnTCraft!!!!!.

Opublikowano

hehe kurwa nie badz taki kurwa przeciez to nie jest serwer w 5 min roboty kurwa widzisz ze to dedyk i zobacz kur** ze to prawdziwy serwer Wojna gildii bez Lwc dzialek miast cobow ^^ nie rozumiesz nic ? serwer w 5 min roboty to FB hamachi a nie ten ;]

Opublikowano

Serwer FB przygotowywałem jakies 48 godzin :), SV zajęło mi 10 min : )

 

a no tak bo ty nie wiesz co to SV i FB ty myslisz ze na SV budujesz tylko spawn a na FB budujesz miasto itp ale na SV trzeba odpowiednie pluginy dac :) bez LWC a na Fb tylko wystarczy LWC :) i AutchMe

Opublikowano

Otóz nastąpiły drobne problemy . W niedzielie w nocy jade na wakacje na cały tydzień pluginy już są gotowe tylko jeszcze mapka a DomaxX niechce go przez ten tydzień sam prowadzić bo boi sie , że jak coś sie zepsuje to nieda rady naprawić więc niewiem. Zależy od tego czy tam będe miał wi-fi . :D

Opublikowano

" Masz dość ciągłego budowania i kopania ? "

 

To za przeproszeniem co tam będziemy robić ? Bo chyba nie srać ...

Sami nie wiecie co piszecie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...