Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam potężny dylemat a mianowicie wybór telefonu. Posiadam dosyć duży budżet bo około 2tyś zł. Na oku mam 3 telefony:

  • Samsung Galaxy S2
  • Google Nexus
  • Apple iPhone 4/4s

No i nie mogę się zdecydować, tak wiem że nexus dostaje wszystkie aktualizacje jako 1 itd.

 

Jestem otwarty na inne telefony więc jeżeli ktoś zna jeszcze jakieś konkretne to niech śmiało pisze.

91559340492394285824.jpg

Opublikowano

Najlepiej to weź Samsung'a Galaxy S3 :)

Pokój i bezpieczeństwo, bracia.

Działamy w mroku by służyć światłości. Jesteśmy Assassynami.

Nothing is true, Everything is permitted.

Requiescat in Pace

yuma30.png

 

Walnij delete.png

Opublikowano

Jak lubisz grac na telefonie i modyfikowac jego oprogramowanie to Galaxy s2 bedzie idealny.

Jak wolisz prosty telefon biznesoty to iphone.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Więc tak

Iphone 4S jak lubisz robić zdjęcia , cenisz sobie detale ale i prostote

SGS 2 jak lubisz grać, cenisz detale ale nie łączy się to z prostotą

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Z tych trzech telefonów polecam Ci iPhone 4S, robi ładne zdjęcia i dostrzega detale, nie ma lagów, wszystko śmiga.

a31acc0f.png


Lider Gildii: Nightmares

Opublikowano

Ale jeśli lubisz grzebać w systemie to iPhone odpada, bo tam prawie nic nie zrobisz... Google Nexus jest jak dla mnie najlepszym wyjściem, bo jednak oficjalne aktualizacje do najnowszych systemów to bardzo dobra rzecz. Samsung zaś ma głęboko w dupie klientów i nie daje ich :)

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Opublikowano

Najlepiej byłoby gdybyś doskładał na SGS3 bo S2 średnio się opłaca.

Jeśli lubisz się pobawić z systemem, modyfikacje softu, bawienie się w podkręcanie itp to bierz coś na androidzie.

Jeśli telefon ma służyć do tego aby działał (wiem, dziwne xD) to bierz iPhone.

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Vita jest zrobiona pod gry, a autor chce telefon który raczej nie będzie mu służył tylko do gier ;p

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Bywalec
Opublikowano

Na rynku najlepszy i najwydatniejsze smartphone to: Samsung Galaxy S3, HTC One X. iPhone'a się do nich nie porównuje. Lecz jeśli nie stać Cię na te dwa typy telefonów co wymieniłem,to najlepszym wyborem będzie iPhone 4S.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...