Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak zaczynac gre na pl albo nowa postacia z pierscieniem expa na start bez wydawania kasy na sm zobacz;))


JopeX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak miec pierscien expa na nowej postaci prze rozpoczeciu lub utworzeniu nowego konta ;D

 

A wiec robimy tak

;)

1.Logujemy sie na stronie metin2.pl jakimś kontem ;]

2. Wchodzimy w informacje o koncie ,pozniej w przyjaciele i kopijemy link w takim okienku

;)

3. Link wklejamy do naszej przeglądarki i tworzymy nowe konto

;) <nie wiem ale chyba trzeba na nowy inny osobny mail >

4.Po utworzeniu konta wchodzimy do gry robimy postac ;D

5.Po zrobieniu postaci wbijamy na metin2.pl logujemy sie na zrobione przez nas konto i zagladamy do depozytu od razu na początku na stronie startowej pisze przydziel przedmioty ,wybieramy postac serwer i wchodzimy przedmioty depozytu

^^

6.Co tu pisac jeszcze tam znajduje sie nasz pierscionek na 3h za free który mozna zakladac i ściagac

;) Przydzielamy go do postac .

7.Miłego expa

;)

 

 

 

 

 

Dobra metoda jak wchodzi nowy serwer zeby kaski na start nie tracic ;)

Nie gryźć jak juz było ,a jeśli pomogłem klikac lubie to

;)

Opublikowano

1. Czy metin2.pl akceptuje maile koszmail.pl?

2. Ile razy można dostać pierścień w ten sposób?

Opublikowano

Pierscien mozesz dostac nawet powiem ci ile wlezie tylko na jednym koncie jeden ;p I jak masz konto z każdego konta mozesz 5 razy polecic a jesli ta postac którą zrobiłeś z tego linku wbije 30 to dostajesz bonusy w sumie tam pisze all jak wchodzisz w przyjaciele ;)

Z tymi koszmailami to ja nie wiem xD ale pewnie tak tylko ze pozniej nie zmienisz maila ani hasla jak bedziesz miał taka potrzeba ;p

Opublikowano

dobrze wiedzieć, aż dziwne, że na pl'u zrobili coś takiego.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Tut ,a nawet linków nie podałeś.Tut o PD na 3H jest już:

http://www.mpcforum.pl/topic/630866-tutjak-dostac-pd-na-3h-za-free/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...