Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Autorski Mod] Troll ores.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko !

 

Niedawno postanowiłem napisać swojego moda.

 

Może od razu przejdę do tego, co ten mod dodaje, a raczej zmienia.

 

Aktualna wersja : V1.1

 

Changelog:

 

 

1.0

Gdy rozwalasz trawę (dirt trawiasty) nic nie wypada.

Gdy rozwalasz diament dostajesz patyk !

Gdy rozwalasz obsydian dostajesz dirt !

Gdy rozwalasz węgiel dostajesz patyk!

Gdy przepalasz żelazo dostajesz cobblestone !

Gdy przepalasz złoto dostajesz cobblestone !

Gdy przepalasz drzewo dostajesz cobblestone !

Gdy przepalasz cobblestone dostajesz to samo !

Rozwalając liście masz większą szansę, że dropną ci jabłka (2)

Biomy:

Biom pustynny - Spawnowanie się pigzombie.

Biom grzybowy :D - Zmniejszono wodę, zwiększono drzewa.

 

V1.1

Pustynny biom usunięty, zastąpiony biomem Troll. (W tym biomie są pigmeny, cobblestone, pod nim lava!! :D)

Z edytowany crafting.

Z edytowane gui

Czas przepalania wynosi 10sec na jedno przepalenie (węgiel starcza na ok. 1,6 przepalenia)

Nieważne co przepalisz i tak dostaniesz cobbla

 

 

 

Czekam na Wasze propozycje ;)

 

Wszystkie wersje :

 

 

1.2.5 - V1.0 - Download

1.3.1 - V1.1 - Download

 

 

 

Download - 1.1 na wersje 1.3.1

 

skan:

 

https://www.virustot...sis/1342734967/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Heh podesłałem kumplowi, powiedzialem mu ze to jest np. rozwalisz diaxa to ci 3 wypadają. On Happy Full ;d

Miał złoża diaxów i sie nie skapnał wszystkie rozwalił na tym modzie :D Ok. 30 diaxów przepadło ^^

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Dzięki za komenta :D + Pracuje nad większym modem. wrzucę jeszcze dziś :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Dzięki wam, przed chwilą zauważyłem, że ktoś już zrobił podobnego moda przede mną.

 

TrollYourFriends. Ale szczerze mam to gdzieś (nie mówie że mod jest zły) z góry mówie, że DOPIERO TERAZ zauważyłem, że ten mod istnieje.

 

Tak, moda będę dalej rozwijał póki co stworzyłem jeszcze coś takiego :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobry mod :D

Masz + :P

hmm... dodaj że owca po zabiciu wybucha :O

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Nowy biom ! Trollbiom - mega spawn creeperow, cienka warstwa cobblestone - pod nim lawa ażeby to creeepery rozwalały, a na środku skrzynia z nagrodą (albo nowa ruda z której wypada żelazo, złoto czasem diax)

Opublikowano

Może jeszcze dziś update na 1.3.1.

 

@up Hmm ciekawe.

dodaj że owca po zabiciu wybucha :O
Pomyślę nad tym.
Proponuję dodać wybuch TNT po rozwaleniu Glowstone.
Może kiedyś :D
Zrób poważnego moda co do biomów :)
Sorry, ale nie.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Pasjonat
Opublikowano

Fajny mod do WKURZANIA braci :D

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...