Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Działający DMG na Divine World S2 na hity?


Goliatos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/434661-dldmg-serwery-2010/

http://www.mpcforum.pl/topic/223113-dldmg-hack-by-neono/

http://www.mpcforum.pl/topic/624390-dl-wh-by-pekuei-2012/

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/434661-dldmg-serwery-2010/

http://www.mpcforum.pl/topic/223113-dldmg-hack-by-neono/

http://www.mpcforum.pl/topic/624390-dl-wh-by-pekuei-2012/

 

niestety zaden z nich nie dziala na divine world na hity

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/608408-tutdl-damage-hack-by-zocker/page__hl__dmg+hack

 

może ten? :)

Jeśli też nie, to spróbuj samemu poszukać w "Download" za pomocą wyszukiwarki.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Chłopie wpisz w google napewno coś wejdzie.I taka rada jeśli przed odpaleniem aktualizujesz metka albo używasz patchera to napewno ci nie odpali.Dlaczego?Bo wtedy patcher pobiera nowe pliki PC i PC2 i DMG hacka cholera wzięła.Jak chcesz żeby działał odpal za pomocą launchera,kamer moda,albo startera i po problemie.A koledzy wyżej mogliby pomyśleć trochę.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Chłopie wpisz w google napewno coś wejdzie.I taka rada jeśli przed odpaleniem aktualizujesz metka albo używasz patchera to napewno ci nie odpali.Dlaczego?Bo wtedy patcher pobiera nowe pliki PC i PC2 i DMG hacka cholera wzięła.Jak chcesz żeby działał odpal za pomocą launchera,kamer moda,albo startera i po problemie.A koledzy wyżej mogliby pomyśleć trochę.

Ja wiem o tej zasadzie. A co do DMG to wystarczy poszukać w dziale hacki, boty, bugi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...