Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Serwerowa strona -jak taką zrobić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zrobić coś na podobieństwo takiej strony ? -->

http://info.mc-jcraft.pl/

Czy mogę zrobić taką stronę ,na jakimś darmowym hostingu ?

 

Niedługo odpalam serwer , a strona serwera i forum musi być ;)

Opublikowano

 

Darmowe = reklamy, poza hdsi.pl

Ale tak, możesz zrobić ale chociaż w domene zainwestuj :)

 

Inwestować zacznę ,jak będę miał kase ;)

Na razie starczy mi na opłacanie serwera ,co miesiąc xD

 

 

Dobra ,to na hdsi najlepiej tak ? bo brak reklam i w dodatku dość dużą maszyne dostaję :)

 

 

Jak zrobić coś na podobieństwo takiej strony ?

Bo jak w html mam tam kodować ,to ja dziękuje ..nie umiem nic

:D

 

Na jakim skrypcie zrobię taką stronę ?

Czy będę musiał coś "kodować" ? xD

Czy będę mógł ustawić na takiej stronie ,zakładkę forum z innego hostingu ? Bo www wtedy robię na hdsi a forum mam na xaa :D

Opublikowano

Domena *.pl na az.pl masz na rok za darmo, hosting z dobrymi parametrami bez reklam - opłaca się? Tak :)

 

Możesz korzystać z darmowych, gotowych szablonów i nic nie będziesz musiał kodować.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Domena *.pl na az.pl masz na rok za darmo, hosting z dobrymi parametrami bez reklam - opłaca się? Tak :)

 

Możesz korzystać z darmowych, gotowych szablonów i nic nie będziesz musiał kodować.

 

No dobra , thx <3

A masz może jakiegoś podobnego gotowca ? bo trudno mi znaleść :>

I na jakim skrypcie mam postawić stronę :> ?

 

 

Edit : Na az.pl jest domena za free na rok .pl ale ..przy rejestracji proszą mnie o takie dane jak kod pocztowy itp

Mogę skłamać ? xD

Opublikowano

Tutaj masz strony do generowania fałszywych danych i PESELU:

http://pl.fakenamegenerator.com/

http://pesel.felis-net.com/

Nie zapomnij o podaniu prawidłowego emaila ;D

 

1and1.pl tam też masz darmowe domeny :)

Opublikowano

i jeszcze

http://www.serversfree.com/

, bez reklam i w **uj duży dysk ^ ^

Opublikowano

no up z tym ugu.pl to nie wiem... a co do strony to mozesz wgrac sb jakiś silnik forum i właczyć opcje portalu.. i bedziesz miał strone i forum w jednym.. :)

Opublikowano

Polecam darmowy hosting dejm.pl

Parametry konta

 

 

-10 GB pojemności konta

 

-100GB transferu/msc

 

-cPanel(niesamowity plus!)

 

-PHP 5,MySQL,Curl

 

-Darmowa subdomena

 

-Kreator Stron

 

-Łącze 10 GigaBit

 

-Bez Reklam(2 niesamowity plus)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...