Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7] Sparownia [CodMod] 26 Slotów [4001 lv] unikalnye klasy


Adrid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś chciałbym zaprezentować wam serwer CodMod sieci Sparownia.

 

Serwer stoi już dłuższy czas ale teraz nadeszła jego czarna chwila i potrzebuje reklamy

 

Oczywiście jak w nazwie tematu na serwerze można wbić maksymalnie 4001 lv. Exp jest dopasowany do potrzeb klas jak i itemów

w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie wbić nawet 150lvl w danej klasie lecz wyżej trzeba już trochę popracowac

 

Trochę Info Technicznego:

 

IP: 195.114.0.205:27019

 

MOD: CodMod

 

platforma: Steam / Non Steam

 

Monitoring: HLTV

 

Sloty: 26 -1 (HLTV)

 

hosting: Gamesol

 

Ochrona: VAC

 

 

oferujemya.png

 

 

Skład Administracji :

 

H@: Kris

 

Admini:

 

-Adrid

 

-Qrwix

 

-Leon

 

-janek[pl]

heaventwojeniebonaz.png
Opublikowano

No elegancko !

 

Z miłą chęcia zagram:) duzo slotów wielki +

Jeśli pomogłem, kliknij Lubię To : )

2m43n8m1.png

Zapraszam na mój profil !!!

Opublikowano

prosze o zezwolenie na umieszczenia hyper linkow do game playa na yt, game trackera oraz forum serwera

heaventwojeniebonaz.png
Opublikowano

1000 lvl ? maks lvl gracz ma 450 -,- duzo jest itemkow 1/x są bardzo fajne klasy takie jak major ktora ma 1/3 z m3 (shotgun) na zabicie więc nie sądzęze nie da sie nikogo zabic

heaventwojeniebonaz.png
Opublikowano

Nie polecam sparowni!! Dają bana za Czity ! Nie dadzą ss bo to jest dziwne . Dostałem bana wstawiłem SS był czysty i odpisali mi że grałem na Aimie no sorry mapa nuke pochylnia . W rogu kampie wychodzą kolesie i nawalem i 3 lub 4 banie poszły i od razu aim nosz kurwa.

87164478848518422776.png

Opublikowano

hoops przykro mi ale ub jezeli jest sie czystym latwo dostac.. mamy hltv na kazdym serwerze i wszystko mozna udowodnic

heaventwojeniebonaz.png
Opublikowano

Jeżeli możecie, taką rozmowę przeprowadźcie na pw, lub gg. Bo jeszcze dostaniecie % i nikt nie będzie zadowolony.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...