Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Włącza po czym zaraz sie wyłącza


myshot4you000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zainstalowalem cf'a EU. Wszystko ladnie elegancko tylko jak go włączam to zaraz jak ma sie wlaczyc ekran logowania to cf sie wylacza. O CO BIEGA?

Znacie to uczucie, gdy po zadzwonieniu budzika zamykasz oczy na 3 sekundy a mija 40 minut ?

Opublikowano

Wyskakuję jakiś błąd? Zainstalowane sterowniki do karty, DirectX??

 

W NA wyskakuje a w EU wlacza sie po czym po chwili sie wylacza. Sterowniki do karty sa i Directx 10 Tez jest.

Znacie to uczucie, gdy po zadzwonieniu budzika zamykasz oczy na 3 sekundy a mija 40 minut ?

Opublikowano

Spróbuj uruchomić grę przez Gamebooster'a może on coś zadziała.

 

nie pomoglo

Znacie to uczucie, gdy po zadzwonieniu budzika zamykasz oczy na 3 sekundy a mija 40 minut ?

Opublikowano

Ile masz RAMu? bo mi z ESL Wire komp nie dawał rady

 

4GB Tu foto http://scr.hu/4pq/98p6g jak chcesz jeszcze jakies parametry to pisz

jak cos to moge jeszcze nastepne 4GB dorzucic ale watpie zeby to cos pomoglo.

Znacie to uczucie, gdy po zadzwonieniu budzika zamykasz oczy na 3 sekundy a mija 40 minut ?

Opublikowano

Nie dorzucaj bo i tak ci to nic nie da bo masz 32 bity wykrywa ci 3.25GB RAMU, a nie 4 ;) Spróbuj może zrobić nowego użytkownika i tam zainstaluj CF EU i zobacz czy będzie dalej to samo.

Opublikowano

Nie dorzucaj bo i tak ci to nic nie da bo masz 32 bity wykrywa ci 3.25GB RAMU, a nie 4 ;) Spróbuj może zrobić nowego użytkownika i tam zainstaluj CF EU i zobacz czy będzie dalej to samo.

 

dalej to samo..;/

Znacie to uczucie, gdy po zadzwonieniu budzika zamykasz oczy na 3 sekundy a mija 40 minut ?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Przeskanuj komputer , wyczyść go , sprawdź sterowniki , ściągnij nowego cf lub zainstaluj od nowa . Spróbuj też przez administratora odpalać może załapie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...