Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zbieram] Ekipę do stworzenia serwera RPG


Massimiliano

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Szukam teamu do zrobienia serwera RPG. Może zacznę od mapy.

 

vufb.jpg

Rozgrywka

Ok. Początkowo gracz zaczyna grę w wybranej przez siebie wiosce. Każda wioska ma swoje przywileje, np. Wioska Leśna nie musi chodzić do lasu po drewno, wioska Górnicza nie musi chodzić do kopalni itd. W ciągu dnia gracze mają obowiązek zapłacenia podatku który wynosi 60 talarów. W każdy tydzień Administrator przychodzi do każdej wioski i zabiera jednego gracza ktory wyroznial się dobrą postawą i trafia on do zamku. W zamku płaci mniejszy podatek, 30 talarów i może sobie wybrać zawód. np. Kowal, Górnik, Rybak itd. W każdą sobote otwierany jest targ w zamku, gracze mogą kupować i sprzedawać. Natomiast w niedzielę jest obchodzona msza Święta.

Frakcje

Mieszkaniec zamku może załozyć swoją frakcje, która będzie rywalizowała o zamek z innymi frakcjami.

Wymagania:

- 3 graczy z każdej wioski, czyli 9 osob to minimalna ilosc graczy we Frakcji

- Wpłacenie 1000 talarów na dobro państwa

- Maxymalnie 15 osób we frakcji,

Każdego miesiąca zostaje rozegrany mini-turniej o zamek.

Potrzebujemy Teamu:

- Mini-Hoster - ktoś kto na czas budowy będzie mogl udostpenic serwer hamachi lub no-hamachi

- Grafik - prywatny grafik serwerowy

- WebMaster - ktoś kto potrafi zrobić forum , przypisac domene itp.

- 5 Architektów - Ludzie odpowiedzialni za mapę [ wypisuj w zgloszeniu ktora czescia chcesz sie zajac]

- Moderator - Ktos kto bedzie nadzorowal prace, a pozniej sprawoal tężę range na serwerze

- Administrator - No wiadomo, Admin

 

 

Jeżeli jesteś chętny to pod tematem napisz post, wzór.

 

Ranga: Kim chcesz być

Wiek:

Gadu-Gadu:

Skype: Nie wymagany ale jesli masz to podaj

TS3 lub Ventrilo:

 

 

 

Pozdrawiam, Mass.

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

Moge zostac architektem

Kontakt ze mna

GG:37389572

Skype:(Podam na gg)

 

W minecrafta gram dlugo mam ciekawe pomysly ;)

Pozdrawiam jedynym minusem jest iz nie bede wydawal na minecrafta kasy i gram no-premium ...

Jeśli pomogłem daj "Lubię To" :) To nic nie kosztuję !

Opublikowano

Ranga: Moderator / Administrator / Architekt ( Troszkę )

Znam dwie osoby które dobrze budują i mają na to czas, w razie czego poinformuje je o tym temacie ; ]

Wiek: 14

Gadu-Gadu: 3523??5679

Skype: karo1641

TS3 lub Ventrilo: To juz zależy od Ciebie / Was ; ]

Admin Cienia
Opublikowano

Do tego służą tematy

http://www.mpcforum.pl/topic/569046-zapisy-na-lets-play-oraz-wspolna-gre/

 

oraz

http://www.mpcforum.pl/topic/377763-poszukujezostane-administratorem-moderatorem-budowniczym-serwera/

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...