Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak grać na PandorzeMT2 z MH.


Cryptointo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :)

 

Dzisiej w poście chce wam pokazać jak grać z MH na PandorzeMT2 albo MoltenMT2 gdzie śa autopatchery sposób odrył mój kolega i należą mu się szczere brawa ponieważ dziala to i na Polskim Globalu jak i na serwerach prywatnych. Ok... koniec pieprzenia przejdźmy odrazu do rzeczy:

 

1.Na początku tworzymy nowy dokument tekstowy:

 

2.Gdy go już mamy otwieramy go i zmieniamy jego pustą zawartość na (metin2.bin) KONIECZNIE BEZ NAWIASÓW DAŁEM JE ŻEBY SIĘ ODRÓŻNIAŁO!!!!!!

 

3.Zapisujemy go.

 

4.Następny krok to pobranie multihacka albo new skile z zakladki, ale to już od was zależy co pobierzecie polecam new wygląd skili inne na stronie metin2mod.tk serdecznie KaMeR1337 pozdrawiam za stronke :)

 

5.Potem wypakowujemy multihacka do folderu z grą :P .

 

6.Następnie nowy dokument tekstowy wklejamy do folderu z Pandorą(nie koniecznie pandora musi być).

 

7.Nowy Dokument tewkstowy dodajemy do archiwum i pisze (nowy dokument tekstowy.rar) bez nawiasów zmieniamy tą nazwe na (metek.bat) BEZ NAWIASÓW!!!!!

 

8.Ostatnim krokiem jest włączenie ikonki metek gdzie po lewej stronie MUSI pisać wsadowy plik windows.

 

9.Teraz cieszymy się multihackiem

 

Chociarz multihack dziala na kliencie więc polecam nowe skile z metin2mod.tk wypakowuje się do pack

 

 

NIE WOLNO PATCHOWAĆ KLIENTA PONIEWAŻ MULTIHACK ZNIKNIE!!!

 

Dziękuje za uwage proszę umieszczać komentarze:)

 

Serdecznymi brawami podziękujmy Szymonowi /nazwiska nie ujawnie/ dzięki nie mu możemy sięcieszyć multi hackiem

 

Jeśli komoś nie dziala proszę pisać w kamentarzach wyjaśnie wszystko na prywatnych wiadomościach :)

Opublikowano

Dział do tworzenia poradników jak i ich komentowania znajduje się tutaj:

 

http://www.mpcforum.pl/forum/353-tutoriale/

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...