Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][VPS][No-Hamachi][PrisonBreak]Prison Brick - Pierwszy taki serwer w Polsce!


MrDamik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

===================================================================================================

 

1342641523-U382773.png

===================================================================================================

de2zjo.gifAdres IP: prison.mefcraft.pl

de2zjo.gifTyp Serwera: Prison Break

de2zjo.gifPotwory: Nie

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 70

de2zjo.gifWhitelist: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

===================================================================================================

TEAM

 

===================================================================================================

Warmexx

Inicjator, wykonawca, technik, budowniczy, PR-owiec, Pomysłodawca, Allah

 

 

Qaina

Wykonawca, budowniczy, inicjator, Pomysłodawca główny, Budda

 

Damikk

Drobne zmiany, grafik, czarna robota, Bóg

 

 

===================================================================================================

 

Z czym to się je?

 

===================================================================================================

 

Hej!

 

Z dniem dzisiejszym chciałem wam zademonstrować serwer Prison Brick - pierwszy serwer typu Prison Break w Polsce (a przynajmniej jedyny, jak na razie). Jeśli nie słyszeliście nigdy o tym typie serwera, postaram się go jasno i zrozumiale opisać w tym temacie. Zapraszam do przeczytania.

 

Prison Break, czyli symulacja "więzienia". W każdej sekcji są trzy (elita: cztery) prace, dzięki którym można zarobić pieniądze. Z kolei za pieniądze można "przekupić" strażników st. IV lub adminów i przez to awansować do następnej sekcji (których jest 4), aż do całkowitego wyjścia z więzienia.

 

Strefa A - Szamaki

 

Szamaki to najniższa, początkowa ranga. Szamak w grypsie więziennym to ktoś najniższy w hierarchii więziennej, nazwa wzięła się od przymusu jedzenia w ubikacji (nie mogą oni zjeść z innymi, gdyż inaczej zostaną pobici/zgwałceni). Gracze z sekcji A mają do dyspozycji trzy rodzaje prac:

 

kopanie stone,

ścinanie drzew,

łowienie ryb

 

Surowce zdobyte poprzez wykonywanie danej pracy można sprzedawać w sklepie. Aby jednak nie było za łatwo, w hali głównej włączone jest pvp - chociaż używanie broni i bicie się jest niedozwolone. Przestrzegania tego przepisu pilnują strażnicy (o których więcej za chwilę).

 

Poza tym jest możliwość sprzedaży cenniejszych przedmiotów na czarnym rynku, do którego jest wejście pod każdym stawem. O sklep należy prosić adminów.

 

Strefa B - Wafle

 

Wafel to przyjaciel, lizus. Poprzez układy i łapówki zdołali uzyskać lepszy komfort życia. Ich dostępne prace to:

 

kopanie sandstone,

kopanie dirtu,

łowienie ryb.

 

Strefa C - Tłuści

 

Tłusty to bogaty więzień. Duża ilość pieniędzy = możliwość szybszego wyjścia z więzienia. Zajmują się:

 

kopaniem netherracka,

kopaniem gliny,

łowieniem ryb.

 

Strefa D - Elita

 

W strefie elity zamontowano urządzenie wytwarzające specjalne pole siłowe, dezaktywujące wszystkie rodzaje broni (brak pvp). Zajmują się tym samym co tłuści, lecz mogą jeszcze zbierać trzcinę.

 

Wolni

 

Wolni to byli więźniowie, którzy poprzez długi czas ciężkich robót odrobili swoją karę. Wolni mogą robić wszystko to, co w normalnym MC.

 

===

 

STRAŻNICY

 

Stopień I

 

Strażnik podczas okresu próbnego. Mają prawo do komendy /jump, aby móc wskakiwać na wieże i mosty strażnicze. Rozpoznać ich można po szarej wełnie na głowie i kolczudze.

 

Stopień II

 

Zwykli strażnicy, już po okresie próbnym - przyjęci na stałe. Oprócz komendy /jump mogą używać komendy /jail. Cechą charakterystyczną jest kolczuga i zielona wełna na głowie.

 

Stopień III

 

Strażnik trzeciego stopnia to ktoś w rodzaju KidModa. Ma dostęp do komend /kick i /mute, nosi diamentową zbroję i blok lapis lazuli na głowie.

 

Stopień IV

 

Strażnicy stopnia czwartego to moderatorzy. Mogą banować, mają złoty blok na głowie i diamentową zbroję.

 

======

 

To tyle, więcej dowiecie się bezpośrednio na serwerze. Zapraszam!

Opublikowano

Co, w starym temacie dość było złych opinii? I zakładacie nowy?

Grałem na serwerze i totalnie nie polecam! Administracja nie ogarnia, dziwne zasady, które nagminnie łamane są przez kolegów Admina.

Serwer dno i kupa wodorostów.

 

 

 

TOTALNIE NIE POLECAM!

Opublikowano

Administracja Ogarnia. Zasady przystosowane do typu serwera. Admini nie faworyzują kolegów.

Może poprostu złamałeś kilka zasad , dostałeś bana i teraz płaczesz pod tematem ?

Opublikowano

Jeśli macie zainstalowane to wyłączcie kartę sieciową od hamachi bo inaczej nie zadziała co do serwa to wejdę i powiem jak wrażenia oczywiście wszystko w "@edit"

@Edit

DAFUQ "Communication Error" nie rozumiem hamachi off karta hamachi off więc co to ma być...

Siema i nara

Opublikowano

Parę spraw:

Faworyzacja kolegów Admina... To jest NIEDOPUSZCZALNE żeby kolega Admina mógł łamać sobie zasady.

Buggi pluginów - można przedostać się z sekcji do sekcji (jak się umie) i wtedy być w innej sekcji niż się powinno być.

Wychodzenie z więzienia - w pewnym miejscu w więzieniu jest dziura - można wyjść z więzienia, pozbierać cobbla, diaxy, żelazo, drewno i inne i potem to sprzedać, zarobić w cholerę kasy i zepsuć ekonomię.

Aha, i jeszcze jedno. Każdy kto skrytykuje serwer zostaje tutaj uznany za zbanowanego, mimo iż tak nie jest.

 

Na chwilę obecną:

 

NIE POLECAM!

Opublikowano

Parę spraw:

Faworyzacja kolegów Admina... To jest NIEDOPUSZCZALNE żeby kolega Admina mógł łamać sobie zasady.

Buggi pluginów - można przedostać się z sekcji do sekcji (jak się umie) i wtedy być w innej sekcji niż się powinno być.

Wychodzenie z więzienia - w pewnym miejscu w więzieniu jest dziura - można wyjść z więzienia, pozbierać cobbla, diaxy, żelazo, drewno i inne i potem to sprzedać, zarobić w cholerę kasy i zepsuć ekonomię.

Aha, i jeszcze jedno. Każdy kto skrytykuje serwer zostaje tutaj uznany za zbanowanego, mimo iż tak nie jest.

 

Na chwilę obecną:

 

NIE POLECAM!

 

 

Kto jest kolegą admina i kto jest faworyzowany? Dziur nie ma, jest buggowanie graczy.

 

Dlatego została wprowadzona whitelist, proszę pisać w temacie :)

Just kidding.

Opublikowano

Na serwie nagle jest WL

 

A na stronie wgl nie ma nic o WL ( ani gdzie napisać podanie ani gdzie się dopisać do wl itp )

 

Nie wszedłem a już uważam, że dno -.-

 

Oczywiście bardzo chętnie zmienię zdanie jeżeli zagram

 

Dodajcie : b4rteq

Opublikowano

Nie polecam na temacie w craftsite mieli takie negatywy że łeb pęka i nawet ten temat skasowali....

Specs:

Intel Core i7 6700k 4GHz | MSI B150 Gaming M3 MSI Armor Geforce GTX 1060 6GB OC DDR5
DR4 16GB 2400 MHz HyperX Fury Black (2x8GB, CL15) | Be Quiet! Pure Power 9 600W
SSD Kingston Suv400s37|240g / Western Digital WDC 1TB
Windows 10 Pro x64

 

 

Opublikowano

Serwer jedno wielkie ścierwo

administracja sra na wszystko

lagi w hu* a neta zlego nie mam ..

wszyscy sie biją a administracja nie reaguje

 

Stanowcze "NIE" dla takiego serwera

i cos dla adminów nie zlamalem zadnej zasady oraz nie dostalem bana ... jak juz sie chcecie tym bronic

Opublikowano

Reklama już występuje:

[url="http://www.mpcforum.pl/topic/675414-247vpsno-hamachiprisonbreakprison-brick-pierwszy-taki-serwer-w-polsce/page__p__4864559#entry4864559"]http://www.mpcforum.pl/topic/675414-247vpsno-hamachiprisonbreakprison-brick-pierwszy-taki-serwer-w-polsce/page__p__4864559#entry4864559[/url]

1334497071-U17330.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...