Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Prosze opowiedzieć co sie działo przez 2 miesiące w C.A.


ProFuller

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze opowiedzieć co sie działo przez 2 miesiące w C.A.

Nie grałem w CA przez 2 miesiące co się przez ten czas działo prosze o opowiedzenie właśnie ściągam gre i gram od nowa

Jaką polecacie broń na początek może sa jakieś nowe ? GP czy NX lata mi to jak trzeba t onx zakupie

prosze opowiedzieć podyskutujemy tu o tym

Masz zamiar zrobić serwer Survi-frakcje ?

Daj znać a pomoge w publikacji i budowie

mca.png

Jesli pomogłem prosze daj Lubie to ------->

Opublikowano

Ref. Coś mało rozmowni jesteście

 

//ref co 24h

Masz zamiar zrobić serwer Survi-frakcje ?

Daj znać a pomoge w publikacji i budowie

mca.png

Jesli pomogłem prosze daj Lubie to ------->

Opublikowano

Odświeżamy co 24h i pytania w dziale głównym.

 

@

 

Co się działo? Nowe bronie, nowe mapy, mniej hackerów. Wszystko możesz zobaczyć tutaj:

 

http://en.combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/News/Update

Opublikowano

wzloty i upadki bronie które górowały 2 miechy temu nadal góruja zapraszam do podpietego tematu o eventach żeby być na żywo :D

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Dobra thx za linka mam jeszcze pytanie te główna strona combat arms da sie ją na polski ? czy trzeba kopiuj i translator ?

Masz zamiar zrobić serwer Survi-frakcje ?

Daj znać a pomoge w publikacji i budowie

mca.png

Jesli pomogłem prosze daj Lubie to ------->

Opublikowano

Polecacie jakieś do kupna GP ALBO NX ? Do trybu normalnego elemination ?

Masz zamiar zrobić serwer Survi-frakcje ?

Daj znać a pomoge w publikacji i budowie

mca.png

Jesli pomogłem prosze daj Lubie to ------->

Opublikowano

Bronie za GP są wystarczająco dobre, nawet te początkowe.

Na początek najlepszym wyborem będzie M4A1, jedna z najlepszych broni w grze, po ulepszeniu ma recoil jak CQB.

Jak już ją ogarniesz, to kup G36E, najlepsza broń w grze (przynajmniej dla mnie), jak ją opanujesz to kosa.

Opublikowano

Polecacie jakieś do kupna GP ALBO NX ? Do trybu normalnego elemination ?

 

M4A1/G36E są to 2 z najlepszych broni w Combacie wszędzie się spisują dobrze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...