Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kodowanie strony - Proszę o ocene kodowania i grafiki


I ♥ BMX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, chce abyście ocenili strone która kodowałem. ~60 minut

Sory za brak zdjęć ale internet mi coś dzisiaj strasznie chodzi

 

1

http://gold-racing.pl/new/

2

http://gold-racing.pl/new/index1.html

 

Wzór:

1 -
Ocena: x/10
Grafika: x/10
Minusy: xxx
Plusy: xxx
Do zmiany: xxx
2 -
Ocena: x/10
Grafika: x/10
Minusy: xxx
Plusy: xxx
Do zmiany: xxx

 

Pozdrawiam i dziękuję !

Opublikowano

1 -

Ocena: 6/10

Grafika: 3/10

Minusy: Właśnie ta grafika jest minusem, czcionka też mi się nie podoba, panel logowania dziwnie wygląda, przez czcionkę nie mieści Ci się tekst w buttonach, np. 'rejestr'

Plusy: pomysł..

Do zmiany: minusy.

2 -

Ocena: 6/10

Grafika: 3/10

Minusy: rozumiem, że index1.html to jest strona po zalogowaniu? To samo.. czcionka, grafika, w menu kończy się napis np. 'team' a po nim dalej można kliknąć w stronę.

Plusy: Ciekawe miejsce na ranking, fajnie umieszczone. Statystyki też okej, tylko wyrównaj.

Do zmiany: minusy.

 

#edit.

jeżeli mam być nie miły to grafika odstrasza.. Ja używam Chrome.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@Pan Kaś

ok, dzieki

-Ogolnie na firefoxie i operze wszystko jest na swoim miejscu

 

-Tak, index1 to jest strona po zalogowaniu.

 

-Nie wiem za bardzo jak zrobić aby po tym team nie było pola do kliknięcia, ustawić automatyczną szerokość ?

 

Grafike robiła koleżanka, mówiła że zrobi coś nowego (ladniejszego) i narazie dalej nie koduję. ; D

Opublikowano

Brak deklaracji, masa pustych - zbędnych divów. Logo powinno być klikalnym nagłówkiem h1. Tyle, co do pierwszego.

 

Brak deklaracji, masa pustych divów, znaczniki br, które wyszły z użycia, tyle co do drugiego.

Opublikowano

Ocena: 4/10

Grafika: 2/10

Minusy: Grafika i jeszcze raz grafika... Nie pasuje tutaj czcionka, jest odrażająca. Menu logowania do WYWALENIA. Ogólnie, że tak powiem szablon będzie odstraszał potencjalnych graczy.

Plusy: pomysł..

Do zmiany: Wszystko

 

2 -

To samo up

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...