Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TymberCraft [Dedyk][40Slotów][FreeBulid+Frakcje][AutomatyczneDziałki]


SławoCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj drogi Graczu !

Pragnę przedstawić Ci serwer TymberCraft który jest

jednym z najlepiej zorganizowanych serwerów na MPCForum.

Posiadamy masę Autorskich pluginów które umilają rozgrywkę,

Doświadczona Administracja która zna się na rzeczy, mili i pomocni gracze -

to na pewno znajdziesz u nas !

 

Informacje

 

Nazwa Serwera: TymberCraft

IP Serwera: s25.mineserv.eu:5495

Typ rozgrywki: FreeBulid+Frakcje

Ilość Slotów: 40

PVP: Wyłączone

Potwory/Zwierzęta: Włączone.

Piekło: Tak

 

 

 

Jeśli wejdziesz na serwer i Ci się spodoba (lub nie) wypisz

opinię w tym temacie, podaj swój nick a otrzymasz od nas upominek.

 

Jak już mówiłem:

- Doświadczona Administracja.

- Unikalne/Autorskie Pluginy.

- 24/7 bez lagów/freezów.

- Mili i pomocni gracze, na serwerze Panuje wspaniała atmosfera !

 

Wejdź i się przekonaj !

TymberCraft ...

Opublikowano

nie polecam serwa, nie napracowal sie nad nim , zrobil poprostu dzialki itd. jako admin nie odpisuje gracza. (moje zdanie o serwerze)..

1368221913u387138.png

Opublikowano

nie polecam serwa, nie napracowal sie nad nim , zrobil poprostu dzialki itd. jako admin nie odpisuje gracza. (moje zdanie o serwerze)..

Wszedłeś i wyszedłeś. nawet 3 min cie na serwie nie bylo a juz opinie dajesz .. warpow nie przejrzales nic ...
Opublikowano

Wszedłeś i wyszedłeś. nawet 3 min cie na serwie nie bylo a juz opinie dajesz .. warpow nie przejrzales nic ...

kpisz sobie? 3min? bylem min . 10 min. zdolalem na spokojnie przeczytac regulamin itd. wtedy chcialem sobie wybrac dzialke, zapytalem sie cb. cos, lecz ty nie odpisywales, Narazie ;>

1368221913u387138.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...