Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NuclearCraft [Survival] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


Ax333l

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NXDCp.png

 

Informacje

 

ip: s19.csrv.pl:47179

Wersja: 1.2.5

Typ: Tekkit+Survival

Sloty: 20 (tymczasowo)

PvP: On

Moby: On

Zwierzęta: On

Premium: Off

WL: Off

Nether:On

 

Pluginy

 

(66)

 

Team

 

Admini:

MrPsychoo

Gargan7

Moderatorzy:

Ax333l

Dev:

JaaneckPl

Dodatkowe informacje

 

Żeby grać na naszym serwerze należy pobrać Tekkit`a:

Forum serwera: adres podany na spawnie.

 

 

 

Na serwerze obowiązuje system wiosek:

 

? Wioska podstawowa: 30x30 = 800$ max 5 graczy

? Powiększenie wiosek 10x10 = 200$ + nowy graczy

? Kiedy wioska osiągnie 15 graczy jest uznawana jako miasto.

? Miasta mają dostęp do energii nuklearnej.

Aby zagrać na serwerze nie posiadając konta premium:

 

1. Tworzymy konto na http://www.minecraft.net/

2. Logujemy się na http://www.mineshaftersquared.com/

3. W dziale downloads wybieramy other launcher i pobieramy.

4. Po pobraniu i zainstalowaniu wpisujemy login i hasło z minecraft.net, a w rozwijanej liście wybieramy tekkit.

5. Wpisujemy IP serwera i gramy. :)

(poradnik by asdsa12643)

 

Za każdego zaproszonego gracza 50$ :)

Opublikowano

najlepszy server tylko czasami jest blad bo nie da sie craftowac itemkow z modow ale fajny jest

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

moja fabryka miala "wytrysk" i ilosc itemow jaka wywalilo wylaczylo server ( fabryka jest juz wylaczona )

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...