Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft RL [24/7] [Dedyk] [Freebuild/Survival] 20 slotów


Lolanka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERWER OFF

Witam !

Mam zaszczyt zaprosić was na nowo utworzony server Minecraft pod nazwą Minecraft RL.

Server się rozwija, więc potrzeba nam nowych graczy, którzy dołączą do zabawy !

Zapraszamy !

Diamond_%28Gem%29.pngMinecraft RLDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png


Adres IP: s9.mineserv.eu:14652

Typ Serwera: FreeBuild

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

PvP: Poza miastem

Premium: Niewymagane

Sloty: 20

Whitelist: Nie

Nether: Tak

Status: OFF

1337425569-U363900.png

- xAuth

- AutoSaveWorld

- ChestShop

- Essentials

- Jail >;D

- MobArena

- NoCheat

- Orebfuscator

- PermissionsEx

- WorldEdit

- WorldGuard

- iConomy

Jest jeszcze kilka innych, ale są nieważne :)

1337425590-U363900.png

Założyciele:

- Lolanka

- Roki99PL

Jeśli chodzi o strefę PvP to jest włączona tylko i wyłącznie poza miastem, jak i na oficjalnej Arenie PvP.

Serdecznie was zapraszamy na nasz nowy server !

Co piątek organizowane są eventy, na których można nieźle się wzbogacić - poza tym, każdy gracz, który zaprosi na server innych graczy, dostanie od nas diament* !

*- Za każdego gracza, który będzie grać na naszym serverze dostaje się 1 diament !

Teraz wszystko jasne?

Tak?

No to zapraszam, i życzę od razu miłej gry !




Serdecznie zapraszam !

Opublikowano

Nie polecam.. admini w ogóle nie zajmują się serwerem.. bugi ale co to kogo obchodzi.. robią jakieś eventy i tyle.

Ktoś coś robi to admini cię tepają na event,a potem: Nie zgłaszałes sprzeciwu że nie chcesz wiec uznalismy to jako tak...

2 sprawa.

Nikt zarabiać nie może.. gdyż prace na daja kasy.

Jak 1 gracz znalazl sposob na kase.. zarobil "duzo" to potem admini skasowali ten sposob.. ale kase mu zostawili.

Nie polecam ;.

Pozdro dla tych lamusów.

Opublikowano

Jezeli bycie adminów 24/h na serwie jest dla cb nie zajmowaniem sie serwerem to chyba pomyliłes serwery.(za duzo slowa serwer) . Mogles powiedziec ze nie chcesz isc na ewent i bylo by po klopocie. Kasa za prace juz leci i dodatkowo jest zrobiony bankomat ktory placi ci za kazda 1 min na serwie.Duzo tej kasy za ta 1 min nie jest ale zawsze dobre i to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...