Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja: Tiveria.pl - Nowy system zmiany bonów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa: Tiveria.pl - Nowy system zmiany bonów

Kategoria: Trailery i zapowiedzi gier

Data dodania: 17 lipiec 2012 - 16:53

Autor: Tiveria

Krótki opis: Jedyne działające zabezpieczenie przeciwko BS.Zmiana wprowadzona 6 stycznia 2012 r i jak dotąd niezłamana.

 

Wprowadziliśmy właśnie całkowicie nowy sposób bonowania, którego nie zobaczycie na żadnym innym istniejącym serwerze Metin2. Bonowaniem od teraz zajmuje się Heuk-Yong, która została rozmieszczona w M1 we wszystkich królestwach. Wystarczy, że przeciągniesz przedmiot na nią i możesz zacząć bonowanie. Do bonowania będzie nadal potrzebne Zaczarowanie przedmiotu, które będzie pobierane przy każdej zmianie. Wielkim plusem jest oczywiście to, że zmiana bonów odbywa się teraz w o wiele przystępniejszy sposób i szanse na przegapienie oczekiwanych bonów są znikome. Ale to nie wszystko! Jeszcze większym plusem jest to, że to rozwiązanie jest całkowicie odporne na wszystkie istniejące aktualnie wspomagacze bonowania. Tylko u nas, tylko na Tiverii. Zapraszamy do gry!

 

 

Pokaż film

Opublikowano

ciekawi mnie tylko 1 rzecz kiedy wstawicie download na MPC :D :D :D :D :D :D :D :D

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

To rozwiązanie istnieje już u nas od 6 miesięcy i od tego momentu nie pojawiło się tutaj i niestety (dla Was! :D) nie pojawi się.

Opublikowano

ciekawi mnie tylko 1 rzecz kiedy wstawicie download na MPC :D :D :D :D :D :D :D :D

Samemu możesz napisać lub zapłacić komuś kto to umie :P

Opublikowano

Samemu możesz napisać lub zapłacić komuś kto to umie :P

 

heh dobre

 

tylko że istnieje tyle serwerów prywatnych i nikt tego nie zdołał zrobić prócz Tiveria.pl

nawet nasz sławny kamer ;p

 

więc komu miałbym zapłacić za napisanie takiego questa (coś w tym stylu) :P

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

heh dobre

 

tylko że istnieje tyle serwerów prywatnych i nikt tego nie zdołał zrobić prócz Tiveria.pl

nawet nasz sławny kamer ;p

 

więc komu miałbym zapłacić za napisanie takiego questa (coś w tym stylu) :P

TenMa zrobił ;)

Opublikowano

TenMa zrobił ;)

Niestety zrobił to na takiej zasadzie, że wykrywanie nowych bonusów jest bardzo proste, a jak Kamer już napisał, klikanie w queście już potrafi zrobić. W skrócie, wystarczy po prostu przerobić istniejące BS żeby zamiast przeciągały zaczarowanie przedmiotu, to po prostu klikały w "Dalej" w Queście. Nasze rozwiązanie jest odporne na takie wykrywanie ustawionych bonów.

Opublikowano

No i tym straciliście 1/2 graczy, bo kiedyś był bs to ludzie bonowali teraz nie ma i ludzie stoją nad npc po xx godzin.

Ja i tak wam polecam zrobić te s2, wiecie że z waszymi patentami byście mieli conajmniej 2k ludzi..

Opublikowano

No i tym straciliście 1/2 graczy, bo kiedyś był bs to ludzie bonowali teraz nie ma i ludzie stoją nad npc po xx godzin.

Ja i tak wam polecam zrobić te s2, wiecie że z waszymi patentami byście mieli conajmniej 2k ludzi..

Życie jest niestety niesprawiedliwe. Nie będziemy przymykać oka na takie rzeczy. Dzięki temu wspomogliśmy przynajmniej trochę gospodarkę serwera.

Opublikowano

Gospodarkę, moim zdaniem nie. Teraz item 2k hp 3x 15 kosztuje ok 200 - 300 bryłek, a ceny np. na tym co się kiedyś zarabiało zmalały o 3x, a zrobienie itemu 2k pż 3x 15 graniczy z cudem, dlatego cena wzrosła. Czyli tak to trochę nie wyrównane

Opublikowano

No na pewno usunięcie bsa było atutem serwera i poprawieniem gospodarki, ale weź teraz zarób i kup taki item. Gdzie cała topka ma takie itemy dalej..

Opublikowano

Niestety zrobił to na takiej zasadzie, że wykrywanie nowych bonusów jest bardzo proste, a jak Kamer już napisał, klikanie w queście już potrafi zrobić. W skrócie, wystarczy po prostu przerobić istniejące BS żeby zamiast przeciągały zaczarowanie przedmiotu, to po prostu klikały w "Dalej" w Queście. Nasze rozwiązanie jest odporne na takie wykrywanie ustawionych bonów.

U was(jeśli się nie mylę), najpierw jest losowanie bonusów według danych z tabeli, następnie wczytywanie ich w oknie questa. Gdy gracz nie wyrazi zgody na dalszą zmianę - bonusy ukazane w oknie questa są nadawane, jeśli natomiast zmienia dalej - proces się powtarza. ;)

 

ps. Szacunek za wasze umiejętności :D

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

U was(jeśli się nie mylę), najpierw jest losowanie bonusów według danych z tabeli, następnie wczytywanie ich w oknie questa. Gdy gracz nie wyrazi zgody na dalszą zmianę - bonusy ukazane w oknie questa są nadawane, jeśli natomiast zmienia dalej - proces się powtarza. ;)

Jesteś blisko, ale nie działa to tak. Bonusy są faktycznie nadawane, ale klient po prostu nic o tych zmianach nie wie - do momentu zakończenia całego procesu bonowania.

Opublikowano

Jesteś blisko, ale nie działa to tak. Bonusy są faktycznie nadawane, ale klient po prostu nic o tych zmianach nie wie - do momentu zakończenia całego procesu bonowania.

Dlatego podkreślam że to tylko say wywołany z tablic a nie ogólne bonusy czytane z przedmiotu, w ten sposób klient o niczym nie wiem.

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Hmm...to już lekko stary temat,ale opinie wyraźić mogę,Jak dla mnie ten system bonowania jest niedobry,bynajmniej jak dla mnie i przez to skończyłem gre tam;]

Jakbyście to jakos zmienili nie wiem powrót do starego bonowania ale jakieś zabezpieczenie czy coś.

Opublikowano

Hmm...to już lekko stary temat,ale opinie wyraźić mogę,Jak dla mnie ten system bonowania jest niedobry,bynajmniej jak dla mnie i przez to skończyłem gre tam;]

Jakbyście to jakos zmienili nie wiem powrót do starego bonowania ale jakieś zabezpieczenie czy coś.

Co jest niedobrego w tym systemie, Twoim zdaniem?

Opublikowano

To już jest wprowadzone? bo nie wiem czy wbijac na stare konto.

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...