Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dobry dedyk w przystępnej cenie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko!

 

Mam zamiar niedługo zakupić jakiś serwer dedykowany. Nie orientuję się jakie są dobre, gdzie najbardziej się opłaca, która maszyna ile osób pociągnie więc proszę Was o pomoc :)

 

Zastanawiam się nad kimsufi.pl, oferta Kimsufi 16G lub 24G.

Opłaca się? Czy może znacie jakieś lepsze serwery za takie same pieniążki? Do 250zł, nie więcej, bynajmniej na razie.

I jeszcze jedno pytanie - ile osób powinien uciągnąć każdy z tych serwerów?

 

Z góry dzięki za pomoc, sypię lajkami za wszystkie pomocne odpowiedzi :)

Opublikowano

Siema.

Wczoraj kupiłem dedyka kimsufi 24gb metin juz zainstalowany tylko trzeba konfigurowac.. Poszukuje osoby do pomocy jeśli masz o tym pojęcie pisz. :)

GG: 39429928

Możemy się dogadać.

Opublikowano

@Wjatek zalezy jaka chcesz lokalizacje

hetzner - lokalizacja Niemcy (ping prawie ze minimalny)

Tychy24 - lokalizacja Polska (ping prawie ze minimalny)

Kimsufi - lokalizacja Francja (ping niestabilny)

 

Zalezy na czym Ci zalezy moc czy ping.

Przy mniejszym pingu masz mniej lagow przy wiekszej ilosci graczy, a zas przy mocy stabilniej chodzi ze tak sie wyraze, lecz ping jest nie stabilny w odwolaniu do Francji i w Kimsufi olewanie ze strony ovh.

 

24g / 16 g uciagnie do 600 graczy bez zadnych pobocznych projektow na dedyku.

Opublikowano

ja polecam na ovh.pl tam najlepiej

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Więc co myślicie o tej ofercie SuperPlan Mini 2012 ?

Kusi mnie duża pojemność dysku, duży transfer miesięczny i darmowa instalacja. Co o tym myślicie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...