Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SURV+FRAKCJE] WarLand - Wojny Gildii! [No Premium] ~ Zapraszamy ;).


lolo1920

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP: 46.29.23.28:25650

 

Krótki opis o zabezpieczeniach i Administracji...

 

- Witam, na początek chciałem Was bardzo zachęcić do gry na Naszym "śiweżym" serwerze. Z naszej strony możemy Wam obiecać dobrą i ogarniętą Administrację oraz jej pomoc! Na serwerze jest także wgrany Anty X-Rey , dzięki któremu rywalizacja między graczami będzie powodować większą mobilizację. Wgraliśmy także dobrego NoCheata więc na pewno będzie Miło się grać ;).

 

 

Krótki opis o spawnie...

 

- Spawn jest otoczony murami i jest jedno wyjście bramą z miasta. No tak a wejście nie ma to dzięki temu, żeby gracze nie uciekali podczas PvP.

Można również wejść drabinkami na mury z których spokojnie można zeskoczyć. W środku miasteczka mamy RESP oraz DEPOZYT (Dla ViPów), Pare domów ;).

 

 

Administracja i pomoc...

 

- HEAD ADMIN: Andzia669

- ADMIN: Delirus

- MODERATORKA: Wiola

- MODERATOR: Thoron200

 

 

ZAPRASZAM DO ZAKŁADANIA GILDII ORAZ WOJEN !

IP: 46.29.23.28:25650

Opublikowano

Double:

http://www.mpcforum.pl/topic/675282-warland-survfrakcje-zapraszamy-na-nowy-serwer-20slotow-profesionalna-maszyna-non-premiumpremium-pvp-on-wojny-gildii/page__p__4863372#entry4863372

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...