Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG] [RolePlay] [Frakcje] [Instancje!] [McMMo] ThreeKingdoms - Bądź najlepszy!


kotkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nim zaczniesz krzyczeć: GDZIE JEST IP?!

To jest zapowiedź!

 

cooltext730930436.png

Na dalekich lądach, gdzie ludzkie oko nie sięga, trwa wielka wojna między trzema królestwami...

Królestwo Handlu ma przewagę dzięki rozbudowanego systemowi handlu, ich zamki oferują więcej dóbr

Królestwo Siły, dzięki wielkiej sile swej armii eliminuje swych przeciwników z łatwością....

Królestwo Natury, używa magicznych zaklęć, aby kontrolować dzikie bestie, które pomagają im w walce

 

Gdy wybierzesz frakcje, czeka na ciebie seria zadań...

 

Królestwo Siły:

Lord Feniks50, jedyny mag w Królestwie Siły, ukrywa się w małym miasteczku Assasynów, wraz ze swoimi najbardziej zaufanymi sługami.

Możesz mu pomóc, lecz musisz udowodnić że jesteś godzien... Wyrusz do Xian i wypełnij rozkazy Lorda Feniksa!

Królestwo Natury

Władca tego świata, kotkowski, obserwuje wszystko, co dzieje się na ziemi.

Kiedyś jego wyznawcy, dzisiaj bestie, pragnące krwi... Tylko nieliczni pozostali po stronie natury.

Najpotężniejsi razem z nim siedzą w zamku w DayLing, inni zakładają gildie w celu zniszczenia wojny.

Druidzi chcą pokazać, że tylko moc natury może pilnować świata....

Wyrusz do władcy kotkowski-ego, w celu służenia mu.

Królestwo Handlu

W królestwie handlu produkuje się wszystko, od desek po obsydian.

Jego członkowie dostarczali swoje wyroby innym królestwom.

Od czasu rozpoczęcia wojny, władca królestwa handlu - IInaph, wstrzymał wszelkie dostawy,

aby mieć przewagę.

Jeśli chcesz dołączyć do Królestwa Handlu, udaj się do IInapha.

 

 

Na czym ma polegać rozrywka?

Wszystkie gildie rywalizują ze sobą o zdobycie punktów. Codziennie odbędzie się wojna na arenie ,,obiektu".

 

Dokładniej:

 

Dajmy że ,,kopalnia złota"

należy do gildii MastersOfFire,

Oni podczas ataku muszą bronić gildię

 

Gildia ,,DarkNinjas" zaatakowali kopalnię złota.

 

 

Podbijanie będzie na podstawie kilku trybów,

DeathMatch,

CTF

oraz Conquest - tzw. Dominacja

 

A co z gildiami?

Gildie są tworzone przy pomocy pluginu GuildEra.

Gildia zaczyna z 1lvl.

Expo dla gildii można zdobyć poprzez kilka sposobów:

NPC - Budujesz domki, do których wprowadzają się NPC, oni dostarczają Expo

Potwory - Zabijasz potwory, zdobywasz exp

Kopanie - Wykopując rudy zdobywasz expo

 

A po co mi te lvl?

 

Żeby użyć niektórych bloków, narżedzi i zbroji, potrzebujesz odpowiedniego lvl.

Wszelkie wymagania na stronie:

 

Postęp

Mapka - 40%

Są (małe ale jakieś

^^) zamki, farma oraz 1 misja. Po za tym jedna Instancja przy zamku Handlu

Questy - 0%

Zamierzamy przenieść Władców Królestw do stolic, zastąpić ,,mistrzów questów" z pierwszych miast Kapitanami Wojsk.

Skonfigurować pluginy 100%

Chyba że będziemy coś dodawać

Beta-Testy 0%

Będą dopiero gdy skończymy wyżej wymienione

 

Plecaki

Dodaliśmy na prośbę MPCik123 (kilka postów niżej)

plugin na plecaki!

ChestPack!

Dodaje on 3 plecaki, łatwe w craftingu BEZ MODÓW

rk1kw5.jpg

 

Crafting z Lewej: Plecak Odkrywcy - 45slotów

 

Crafting po środku (może być dowolny kolor wełny): Plecak Rzemieślnika - 27 slotów

 

Crafting z prawej: Plecak - 9 slotów

 

Działają one jak Alchemy Bag w Equivalent Exchange, jeśli dedniesz i zrobisz nowy plecak, będziesz miał jego zawartość

 

Start będzie na pewno przed końcem wakacji, jak dobrze pójdzie jeszcze w Lipcu

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Zachecające -zagram na 100% - tylko mnie poinformujcie

 

 

A tylko nie zapomnijcie z ogarem gildi

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

Serwer sie ciekawie zapowiada napewno zagram pozdrawiam

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

@refresh

Myślimy o wgranie SpoutCraft, jednak SpoutCraft Non-Premium jest zakazany na forum więc musielibyście szukać sami...

Wtedy moglibyśmy wgrać plugin, który dodaje mooba - Herobrine

Jeśli chcecie mogę więcej o tym opowiedzieć ^^

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Pracę idą nieźle, tylko cały czas nam się zdaje że te trzy pierwsze miasta jakieś puste :P

Questów jeszcze nie zacząłem robić, gdyż jeszcze edytujemy trochę miasta

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Mam kolejny dramat ^^

Ustawić że w gildii wymagany dany lvl żeby używać bloków, narzędzi itp.? Wtedy bym musiał też w pluginie na ,,areny" dzięki któremu będzie podbijanie skonfigurować specjalne klasy (to nie problem, ale gildia z wyższym lvl będzie miała większe szanse)

 

Po za tym mam zamiar dać specjalny ,,ośrodek treningowy" :D

Tam nowi gracze będą mogli ćwiczyć, czytać o co chodzi na serwerze, nim dojdą do danej gildii.

Czemu odrazu tak nie pójdą? :D

NPC Strażnik zniszczy każdego kto nie należy do królestwa

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

@refresh

 

Dodałem informacje o Plecakach.

Jeśli chcecie zobaczyć coś specjalnego na serwerze, napisz propozycje :D

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

@refresh

 

Kilka informacji:

- Spout odpada, za dużo zżera RAM-u

- Nie będą wymagane lvl żeby używać danych narzędzi

- Questy odpadają - Przynajmniej na razie - Questy z Citizens trochę bugują...

- Jeśli się uprzemy, mogą być krótkie zlecenia, np. 5 dziennie. Za nie dodatkowa nagroda. Zlecenia mogą dawać gracze lub admini

- Jeśli dobrze pójdzie, będziemy mieli wspaniałego partnera!

- Być może (szansa około 13%) będą mody!

76561198044975849.png

Best Member

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Trzymam kciuki ... duzo serwerow pada ...

 

I swoja droga kiedy start ?

Chetnie pomoge komus kreatywnemu w utrzymaniu ciekawego serwera gry (nie tylko MC)... Masz pomysl zglos sie do mnie .
Gotowe dzialajace serwery Gier - maja gwarancje Sponsoringu!!! , wystarczy ze udowodnisz popularnosc serwera pokazujac statystyki lub w inny sposób .
Placisz za serwer ? nie starczy ci na kolejny miesiac ? to wlasnie do mnie napisz .
Kontakt : sms : 512623706 mail : [email protected] i PM na forum.... forum oraz strona glowna www.woox.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...