Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7] DewCraft survival e-conomy frakcje [NO-WL][No-Premium]


Reaxius

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielkie Otwarcie Serwera!

Poniedziałek, 16.07.2012 rusza serwer minecraft.

Ip: s35.csrv.pl:36729

  • WhiteList - Off
  • Moby - On
  • Potwory -On
  • Trudność - Easy
  • Fly - włączone

  • PVP - on


  • Frakcje - ON

  • Zarabianie - Włączone ( zabijanie potworów )


Podczas otwarcia serwera, przez 2 dni przewidziane jest bardzo dużo eventów, mających na celu zachęcenie do dalszej gry na DewCraft. W planach mamy organizować takie eventy jak:

  • Parkour
  • Spleef
  • Losowanie expa
  • Losowe przydzielanie Vip
  • Rozdawanie itemów
  • A na koniec : Ubijemy razem Ender-Dragona !

Konto Vipowskie oferuje:

  • Rezerwacje slota
  • 500 monet ( waluta serwerowa )
  • Możliwość zmiany pory dnia
  • Prefix [Vip]
  • Specjalny kit tools dla vipa z diaxowym eq
  • Większe uznanie w oczach Adminów
  • Dołączenie do ekipy serwera

Zarabianie na serwerze wygląda następująco:

Aby zarobić trzeba zabić agresywne moby. Z potwora wypada od 0.00 - 2.50 monet

Za 100 monet można utworzyć frakcję, a za 80 monet można do niej dołączyć.

 

Do zobaczenia na otwarciu !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...