Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FREEBUILD[Dzialki 40x35 DUZE][Zapraszamy][DEDYK]


000000--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: Cs-Happy[FreeBuild][Dzialki 40x35][VIP 70x70]

strzalka.gifIP serwera: 94.23.225.5:25093

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Freebuild

strzalka.gifHosting Serwera: Slotowy

strzalka.gifPvP: Nie

strzalka.gifPotwory: Nie

strzalka.gifZwierzeta: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifBiala Lista: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifPluginy: Wszystkie Ważne:) Chcesz sprawdzic jakie??Wejdz na serwer i wpisz /plugins

strzalka.gifZałoga: Head Admin: PaN^ | Frixon

 

D.png

strzalka.gifSerwer jest nowy. Dlatego na początek kupiliśmy 10 slotów. Oczywiście dokupimy jak najwięcej. Jesteśmy siecią Counter Strike 1.6 jak i Minecraft. Wszystkie serwery robimy z myślą o graczach ,a nie dla pieniędzy. Zapraszamy

 

Życzy miłej Gry Administracja Cs-Happy

Opublikowano

Wszystko pięknie i ładnie, tylko teraz nie moge na niego wejść !

Nie moglem pisac na czacie to sie rozlaczylem i teraz nie moge wejsc ;/

Zbieram Like ;D

 

Daj Jednego ;P

Opublikowano

Za wszystkie bledy jakie wystąpią na początku gry serdecznie przepraszamy.WL juz nie ma więc spokojnie będziecie mogli wejść na serwer co do tego,że kolega zlamił to nie zlamiłem tylko pośpieszyliśmy się z otwarciem serwera,ponieważ chciałem abyście mogli już zacząć na nim grać.Myślę,że to nie jest jakiś MEGA wielki bląd,ale przepraszam za niego.Pluginy na serwerze są i będą ciągle edytowane i unowocześniane.Jeżeli macie jeszcze jakieś problemy to piszcie do mnie na gg: 13876250,ponieważ jak wiemy mpc ostatnio ma przerwy techniczne i nie zawsze będę mógł wam odpisać.Działka 1 jest za free !! ZAPRASZAM | Frixon |

E-CRAFT ---->

http://www.mpcforum....fera3-typy-gry/ <---- E-CRAFT

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...