Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Najlepszy samochod z t1 za igc po tuningu ?


adamek007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie ktore z aut po wsadzeniu ultra albo pro czesci jest najepsze z t1 ?

SS odpada, bo auta potrzebuje na bardziej kręte trasy

Zalezy mi na przyspieszeniu i skrętności

Silvia mi tez do gustu nie przypadla

Mx 5, Corolla, Sirocco ?

 

z gory dziekuje

Opublikowano

Jeśli nie SS, to bez wahania bierz VW Scirocco Zack, lepszego wozu za IGC nie znajdziesz, świetny na wyścigi i pościgi.

Opublikowano

nie tyle ze silvia odpada tylko myslalem ze jakies auto jest do niej podobne, zblizone osiągami

miałem tu na mysli mx i corolle po tuningu.

 

kupiłem mx 5, corolle i sirocco zacka

 

przejechalem trase kazdym z aut

mx5 byla gorsza tylko o 5 sekund od zacka a okrazenia wykonane tak samo.

i powiem szczerze ze zack nie skreca rewelacyjnie

i teraz mysle czy robic silvie czy moze poczekac az jakies auto z boostow na igc wrzucą

o porade prosze

Opublikowano

Nie ma co czekać, aż EA "przekształci" jakiś wóz z boostów na IGC, nie zanosi się na to.

Skoro mówisz, że Scirocco jest dla ciebie zbyt mało zwrotne, to radzę wziąć Silvię. Może i podstawowa wersja bez żadnych części ma niski overall, ale jest to naprawdę świetny wóz.

Mam w tym wozie kilka części pro i radzę sobie nim bardzo dobrze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...