Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GlowingCraft! Zapraszamy ! [Survival + Frakcje] [Dedyk] ! Mile Widziani wszyscy!.


TheSplueR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

g0yK8.png

gWsyZ.png

Nether: W.Ł.Ą.C.Z.O.N.Y

PvP: W.Ł.Ą.C.Z.O.N.E

Potwory: W.Ł.Ą.C.Z.O.N.E

Zwierzęta: W.Ł.Ą.C.Z.O.N.E

Premium: W.Y.Ł.Ą.C.Z.O.N.E

Biała Lista:W.Y.Ł.Ą.C.Z.O.N.A

DWYPM.png

IP Serwera:f20.owncraft.pl:25088

Slotów:20 Niedługo przechodzimy na 40!

Serwer jest Dedykowany na Hostingu OwnServer. To oznacza iż Mamy Serwer Włączony 24/7

Strona Serwera:Powstanie jeszcze Dzisiaj!

Serwer ma Fazę testową czyli Beta. Gdy wszystko Dobrze pujdzie mapka Zostanie zmieniona !

hoCXM.png

Vip Jest bardzo znaną rangą w serwerach ! Minecraft itd.

Nasz Vip ma:

  • Kolorowy Nick
  • Diaxowy set
  • 2 Ostrzeżenia przed banem
  • Komendy /back/sethome
  • 2 BRODAWKI I BLAZE RODY

MnzQf.png

Serwer nie stoi Długo Mamy Zaszczyt Wam Zapowiedzieć iż eventy będą rozgrywane 3dni W tygodniu !

Każdy masz tu szansę na nową przygodę ! W Serwerze Survival+frakcje ! A więc ? Na co czekasz!

Bierz IP Serwera I Wchodz Już teraz!

vyZtz.png

767b26711491d.png

Opublikowano

Nie polecam,daje free items,za to aby psiac opinie

Nie free tylko za vip więc ..

767b26711491d.png

Opublikowano

Nie polecam,daje free items,za to aby psiac opinie

Kto daje itemy za Free ja? czyli admin ??? robilem event wyrzucalem drewniane miecze dla graczy to nazywasz dawaniemi temow pozdro

Opublikowano

WoW To ty jesteś Outi ?! A po 2 co z tego jeżeli Są twoje ?! A po 3 Było już pózno może tobie coś nie tak?..

@ref

767b26711491d.png

Opublikowano

Nie zagram - prezka nie zachęcająca

- widzę że server opiera się na zysk a nie na dobrą gre

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...