Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

witajcie, diaboloczycy, pytanie odnośnie gry.


keracz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. Kumpel ostatnio na piwie wspomniał, że gra w Diablo 3 bo ma oryginałke na serwerach. Ok. Ale ciągnąc rozmowe doszliśmy do diablo 2 bo taka nam pasuje. Czy da radę w pirackie diablo 2 grac na jakimś serwerze? Jesli nie, ile kosztuje jakiś klucz czy coś aby móc pograć. I czy warto kupić klucz, czy blizzard w ogóle ma jakiś graczy na serwerach??

Daje lajki

keracz-sygna.png

Opublikowano

Odświeżam i teraz tylko pytanie, czy dużo ludzi gra na battle.net w diablo2? Bo nie wiem czy opłaca się kupić.

keracz-sygna.png

Opublikowano

witam. Kumpel ostatnio na piwie wspomniał, że gra w Diablo 3 bo ma oryginałke na serwerach. Ok. Ale ciągnąc rozmowe doszliśmy do diablo 2 bo taka nam pasuje. Czy da radę w pirackie diablo 2 grac na jakimś serwerze? Jesli nie, ile kosztuje jakiś klucz czy coś aby móc pograć. I czy warto kupić klucz, czy blizzard w ogóle ma jakiś graczy na serwerach??

Daje lajki

 

/reklama

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Cześć, dzięki, że odpisales ale AceBoy usunał twój post bo uwazał to za stosowne. Czy możesz mi wysłac to co napisałes na prywatna wiadomosc?

keracz-sygna.png

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...