Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czemu w każdej grze rankingowej jest GRAVES?


Great White

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sivir kontruje graves'a :D

Nie zbieram niczego,ani + ani -, wole zebys to wlasnie Ty kliknął w ten link PAJACYK . Jezeli jestem w stanie komuś pomoc to pomogę

Opublikowano

Pfff... Graves nie jest lategame carry ;) bardziej midgame.

 

Ashe, Vayne, Kog - lategame carries ;)

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Graves słabnie w late, tak samo jak ezreal.

Ale jest często pickowany z powodu burstu i łatwej dominacji lane.

Połączenie taric + graves = kill na 4 lvl przy odpowiednim zgraniu.

A najlepsza trójka lategamowych carry to: tristana, kog, vayne.

Opublikowano

Ma dasha, który na dodatek daje mu 80% att speeda, na wymaxowanym, na początkowych lvlach sporo ciora z Q i jest w chuj wytrzymały z tym passywem w porównaniu np. do Ashe ;p. Kiedys jak jeszcze było można rotacjami na rankedach grać, zagrałem 1 raz i zdominowałem całkowicie lane, więc jeśli zastanawiasz się nad jego kupnem , bierz go! :)

Opublikowano

skoro taka vayne kog i tristana są najlepsi pod late to uważam, że z nich najlepsza jest tristanka, bo nie ma to jak sobie przeskakiwać ścianę skillem W :P

Opublikowano

Ashe - perma slow, 3 sekundowy stun, hawkshot - w ogóle zero w late ;)

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

skoro taka vayne kog i tristana są najlepsi pod late to uważam, że z nich najlepsza jest tristanka, bo nie ma to jak sobie przeskakiwać ścianę skillem W :P

No tak, bo blink którym bardzo łatwo można nie trafić w porównaniu do % zdrowia przeciwników i true dmg oraz 2x zwiększone dmg u vayne, czy świetnego rangu i z madredami 10% hp (kiedy pro przeciwnicy nie robią resistów) oraz zmniejszenia pancerza i m. resów u koga to na 100% wygrywa trist

am%C3%A1simar_eune_103_0_nozg.png

Opublikowano

No napewno nie każdy ranked , bo jest dużo innych carry , których często się widuje .

A jest często ,bo to dobry carry , proste :)

Opublikowano

Ashe - perma slow, 3 sekundowy stun, hawkshot - w ogóle zero w late ;)

 

Ale nie ma escape mechanizmu ani większego zasięgu niż kog czy tristana.

Dlatego nie jest już tak dobra na soloq.

Opublikowano

Spokojnie ludzie, zaczynają się kłótnie, więc temat zamykam.

Autorowi powinny wystarczyć te odpowiedzi, które już padły.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...