Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tytuł: Pole Bitwy [Survival] [No-Hamachi] [NoWL] [NoPremium] [10 slotow]


Naster12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pole Bitwy

G.png

Nazwa serwera: Pole Bitwy

 

IP serwera: 46.29.23.28:25660

 

P.png

Rodzaj Serwera: RPG+Survival

 

Hosting Serwera: Dedykowany

 

PvP: Tak

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak

 

Premium: Nie

 

Sloty: 13

 

Biala Lista: Nie

 

Nether: Tak

 

 

Załoga: Head-Admin: niepokonany_PL

Admin: InnyPL

Moderatorzy: Koksik_boooom

KidMod: Brak

 

 

D.png

Całkowicie nowy serwer!!!

Serwer otwarty!!!

Zapraszamy!!!

Już 24/7!!!

Opublikowano

nie polecam admin wyklina napiszesz do niego a on nie kozacz kurwo -.- i to ma byc server gdzie admini wyklinaja? -.- pozdro

Opublikowano

nie polecam admin wyklina napiszesz do niego a on nie kozacz kurwo -.- i to ma byc server gdzie admini wyklinaja? -.- pozdro

W sumie to oni wykneli ciebie za nadmierne obrażanie adminów więc nie miej do nich wontów

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zapraszam na serwer... kolejne 2 błędy naprawione! Serwer 24/7!!!

Są już dokładniej opisane rangi V.I.P... Jest 5 VIP-ów każdy daje co innego i jest na określony czas...

Zapraszam :-)

Opublikowano

Zwiększyliśmy ilość slotów do 13!!! Oraz opłaciliśmy serwer na następny miesiąc. Dziękujemy wszystkim użytkownikom za dokonywanie wpłat na Vip-y i inne usługi! :) Zapraszam na serwer a jeśli się spodoba to zapraszajcie swoich znajomych :-)

Opublikowano

Zapraszam na serwer smile.png Wszystkie bugi naprawione. Pracujemy nad kanałem TeamSpeak 3 dla naszego serwera smile.png Vip-y do soboty są tańsze. Zapraszam smile.png

Opublikowano

Zapraszam na serwer ! Powiększyliśmy sloty do 15!!!!! Od teraz za każde zaproszenie na serwer gracza dostanie osoba 20 złotych jabłek. ZAPRASZAM

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ZAPRASZAM NA SERWER!!! Zmieniliśmy tryb gry na RPG (działki itp.). Jak narazie to prowizoryczny RPG czyli są warpy do surowców,eventów itp. oraz nie można jak narazie grać poza spawnem czyli nie ma survivala jak narazie. VIP kosztuje 11 zł +-. Są działki 7x7 oraz dla VIP-ów 12x12. Zachęcam do kupna VIP-a. Mam nadzieję że serwer da rade na RPG i jak już serwer zarobi to mamy już pomysł na następny tryb gry :) Oraz powiększyliśmy sloty do 17!!! Dziękuje :)

Serwer na 1.3.1!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...