Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG] + [RP] [GTA:SA] Polski Mega Party Serwer [GTA:SA] [RPG]+[RP]


PolskiMegaParty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adres IP SERWERA:

 

91.204.162.150:8729

 

Witam mam zaszczyt zaprosić was poraz wtóry na polski mega party serwer , jest to ulepszony i zmodyfikowany nasz stary serwer (polski mega serwer).

 

Wielu z was grało z nami na "polskim mega serwer" i pamięta dobrą jakość serwer, lecz teraz serwer został zmieniony na lepsze.

 

Serwer posiada :

 

*System Domów ,

 

*System Poziomów,

 

*System gangów ,

 

*System Vipów ,

 

*System Modów,

 

*System Admów itp.

 

*Bardzo dużo nowych obiektów ,

 

*Wszystkie pliki są w 100% nasze . !

 

*System prac ,

 

*I wiele , wiele , wiele więcej !

 

 

Serwer posiada dużo różnych komend graczy , vipów tak jak i Modów !

 

Serwer został przeniesiony z wersji (0.3c na 0.3d)

 

Oraz został całkowicie zmieniony i zmodyfikowany na lepsze !

 

Mogę wam zapewnić :

 

- Wysoką kulturę ,

 

- Wysoką jakość Gry ! ,

 

- Przemiłą atmosferę ,

 

- Sprawną i przyjemną w używaniu stronę gry ..

 

- I wiele innych .

 

Serwer posiada bardzo wiele eventów (zabaw), na które polecam się udać , gdyż dają one nam doświadczenie ....

 

Chciałbym przypomnieć , że na serwerze dodana jest funkcja czasowego expa ... wystarczy grać przez pewien okres czasu i dostawać automatycznie exp ,

 

i Polecam dodać perfix (tag) przed nick , [PMP] , gdyż dzięki temu otrzymacie jeszcze więcej *DOŚWIADCZENIA* (exp'a) . !

 

Wszystko opisane jest w bardzo dużym streszczeniu ...... Jeżeli chcecie zobaczyć wiele innych zapraszam Serdecznie !

 

Adres naszej strony internetowej zostanie podany w grze .

 

 

 

___________________________Serwer INFO_________________________________

Polskie Mega Party !

 

IP: 91.204.162.150:8729

 

aPlayers: x / 33 (Im więcej graczy tym więcej slotów ! )

Ping: 7 (Oczywiście im więcej graczy tym większy)

MODE: Polski DM- PMP v[xXx]

Map: SanAdreas (Dużo obiektów i b.dużo teleportów.)

_____________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zachęcam do wspólnej gry i Pozdrawiam : H@Absolwent !

 

 

 

Właściciel - H@Absolwent !

 

oraz

 

 

-H@Blaszek .

 

 

 

 

Serwer ten jest pod wersje gry [0.3d]

Serdecznie zapraszam do ściągnięcia tej wersji gry , oraz zachęcam do gry.

 

Jeżeli pojawią się problemy z pobraniem i zainstalowaniem tej wersji gry proszę pisać.

Proszę pisać wszelkie niezgodności oraz problemy dotyczące tego serwera oraz strony internetowaj.

(Pomogę wam z Wileką przyjemnością) (Z myślą oo was ..... ! )

 

 

P.S Polecam założyć konto na naszej strone gry , gdyż są tam zbędne informacje o eventach o pracach serwerowych itp. !

Do zobaczenia !

 

Im więcej Ludzi tym lepsza zabawa , proszę zapraszać każdego .... nawet możecie na FB dać post (=

Ja Zrobię FanPage .... Starajcie się wszędzie wrzucać serwer , za zaproszenie dużo graczy do gry gracz otrzyma VIP'a (TESTOWEGO).

Pozdrawiam .

Opublikowano

@up2

Polecam ten serwer , bardzo duzo nowosci bardzo duzo Ciekawych obiektow , wiele teleportow i animacji i wgl b. duzo madrych i przydatnych komend , jeden minus , ze serwer zostal przeniesiony na 0.3 d i stracil 30 -stu graczy .... Lecz mysle , ze serwer sie zaludni razem ze slotami , P.S Kiedys bylo 50 slotow , lecz z czasem ludzi coraz mniej , wiec zmniejszyli....

 

@up2

Polecam ten serwer , bardzo duzo nowosci bardzo duzo Ciekawych obiektow , wiele teleportow i animacji i wgl b. duzo madrych i przydatnych komend , jeden minus , ze serwer zostal przeniesiony na 0.3 d i stracil 30 -stu graczy .... Lecz mysle , ze serwer sie zaludni razem ze slotami , P.S Kiedys bylo 50 slotow , lecz z czasem ludzi coraz mniej , wiec zmniejszyli....

 

@up2

Polecam ten serwer , bardzo duzo nowosci bardzo duzo Ciekawych obiektow , wiele teleportow i animacji i wgl b. duzo madrych i przydatnych komend , jeden minus , ze serwer zostal przeniesiony na 0.3 d i stracil 30 -stu graczy .... Lecz mysle , ze serwer sie zaludni razem ze slotami , P.S Kiedys bylo 50 slotow , lecz z czasem ludzi coraz mniej , wiec zmniejszyli....

 

ehh pisalem na telefonie i sie zespamowalo kilka razy ... Prosze moderatora o usuniecie do jednej wiadomosci .... dziekuje.

Opublikowano
Proszę starać się rozgłaszać ten serwer , iż będą za to nagrody !

Nie drzyj mordy.


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...